Bezpiecznie lądowanie z adidas Supernova Glide 5

20.02.2013 09:37

Niezależnie czy przygotowujesz się do pobicia życiówki w maratonie, czy trenujesz wyłącznie dla siebie, w czerpaniu maksymalnej przyjemności z biegania pomoże Ci piąta odsłona kultowych butów adidas - Supernova Glide 5. Łączą one najlepsze rozwiązania technologiczne adidasa, dzięki czemu sprawdzą się w każdej nawierzchni i warunkach atmosferycznych.

 

 

Komfort i amortyzację gwarantuje umieszczona w podbiciu pięty konstrukcja Formotion. Technologia przypominająca lądowisko dla samolotów umożliwia miękkie, bardziej naturalne opadanie stopy na podłoże. Optymalną przyczepność i stabilność zapewnia podeszwa ZONEMOTION wyposażona w gumę Continental. Daje ona biegaczowi kontrolę na każdej nawierzchni i w każdych warunkach pogodowych. Przeprowadzone testy pokazują, że ZONEMOTION trzyma się lepiej mokrej nawierzchni, niż większość podeszw suchej.

 

 

Listę technologii, w które wyposażone są buty adidas Supernova Glide 5 uzupełniają: adiPRENE, która pochłania siłę uderzenia w fazie kontaktu pięty z podłożem, umieszczona w przedniej części buta adiPRENE+ umożliwiająca lepsze wybicie oraz system TORSION, zapewniający bardziej płynny proces przetaczania się stopy.

 

 

Buty adidas Supernova Glide 5 są kompatybilne z osobistym urządzeniem treningowym adidas miCoach. Urządzenie zapamiętuje do ośmiu godzin treningu, wliczając w to: czas biegu, przebyty dystans, średnie tempo. Statystykami ze swoich treningów możesz dzielić się i rywalizować z przyjaciółmi. Ciekawe, kto będzie najszybszy spośród Twoich znajomych?

 

 

Ceny:

adidas Supernova Glide 5: 499 zł
adidas miCoach SPEED CELL dla PC: 249 zł
adidas miCoach SPEED CELL dla iPod i iPhone: 249 zł

 

 

 

adidas
249 i 499 PLN