Bielizna dla Raka od Axami

16.07.2010 10:14

Planetą opiekuńczą Raka jest księżyc. Jest to bardzo rodzinny i opiekuńczy znak. Zodiakalny Rak jest bardzo uczuciowy, sentymentalny i nostalgiczny. Łatwo się wzrusza, jest pełny fantazji i wyobraźni, często o uzdolnieniach artystycznych. Pasjonują go egzotyczne wyprawy, a także historia. Jego motto to emocje, przeszłość, dom, rodzina.

 

Axami dla Pani Rak

Kobieta spod znaku Raka to prawdziwa marzycielka. Życie prywatne jest dla nich najważniejsze, często porzuca życie zawodowe i naukowe dla rodziny. Kobieta Rak jest niezwykle kruchą i wrażliwą osobą. Ostrożnie podchodzi do wszelkich nowości.

 

 

Poczucie bezpieczeństwa ją uspokaja i pozwala rozwijać skrzydła. Nie dla niej zawody związane z ryzykiem i ekstremalne sporty z potężnym zastrzykiem adrenaliny. Lubi klasykę, chętnie wybiera proste i eleganckie wzory.

 

 

Axami dla każdego zodiakalnego Raka przygotowało zestaw niezwykle kobiecych kompletów z linni Magnetic. Utrzymane w białych i kremowych tonacjach zestawy charakteryzują się romantycznymi dodatkami w postaci satynowych tasiemek przewiązanych między miseczkami oraz koronkowymi wykończeniami. Komplety wyróżniają klasyczne i unikatowe wzory, które idealnie będą współgrać z charakterem wrażliwych Raków.

 

 

 

Axami