Big Star w męskim wydaniu na wiosnę i lato 2012

04.06.2012 13:23

Big Star na wiosnę i lato 2012 stawia w kolekcji męskiej na komfort bycia sobą. Nowoczesne ubrania wyróżniają się ciekawą stylistyką, śmiałe zestawienia kolorystyczne przeplatają się z ponadczasową prostotą w bardzo stonowanej, niezobowiązującej tonacji.

 

 

Jak zawsze atrakcyjna jest linia denimowa i modne dodatki. Uniwersalna kolekcja wydaje się być skrojona na miarę wielu różnych upodobań. Wiosną w kolekcji Big Star nie zabraknie męskiej elegancji w odświeżonej formie.

 

 

Dla panów, którzy latem planują zostać w mieście, marka przygotowała sprawdzone i wygodne koszule w kratkę, delikatne swetry w pasy, marynarki i lekkie dwurzędowe kurtki. Aby dodać im odrobiny młodzieńczego luzu zestawiamy je z podwiniętymi spodniami do kolan i trampkami.

 

 

Najbardziej wyrazista część kolekcji upodobała sobie wątki industrialne - odwzorowano faktury siatki metalowej, betonu czy pękniętego szkła, na których zastosowano grube blokowe liternictwo, nawiązujące do szablonowych, stemplowanych napisów, które nawiązują do współczesnych tematów.

 

 

Dla tych, którzy lubią trochę więcej luzu oraz planują letnie wyprawy i aktywności, projektanci marki przygotowali mniej zobowiązujące kolorowe T-shirty, bluzy z kapturem i kolekcję dżinsów w różnych fasonach. Wszystko w swobodnym sportowym stylu.

 

 

 

 

 

Big Star Jeans