Buty do zadań specjalnych - kolekcja dziecięca Clarks

30.01.2014 12:41

Gdy słupek rtęci spada poniżej zera, a za oknem królują mróz i śnieg, do akcji wkraczają buty do zadań specjalnych. Ciepłe, wygodne i nieprzemakalne to podstawowe kryteria, którymi kierują się rodzice przy zakupie zimowego obuwia dla swoich dzieci.

 

 

Ich największym sojusznikiem w walce z dokuczliwym chłodem jest kultowa brytyjska marka Clarks, pozostająca od ponad półtora wieku niekwestionowanym ekspertem w dziedzinie zdrowego obuwia dziecięcego na każdą porę roku. Najnowsza kolekcja Clarks stanowi absolutnie unikatowe połączenie modnego stylu z walorami praktycznymi: idealnego dopasowania, komfortu, trwałości i funkcjonalności.

 

 

Wykonane z wysokiej jakości surowców obuwie (skóra naturalna, zamsz, materiały syntetyczne) wyposażone jest - w przypadku wielu wzorów zimowych - w rewolucyjną teflonową membranę Gore-Tex, która dzięki swoim nadzwyczajnym właściwościom zapewni naszym pociechom suchość i komfort stóp przez cały dzień.

 

 

 

Dodatkowa, wełniana warstwa ocieplająca stanowić będzie doskonałą izolację w warunkach niskiej temperatury zewnętrznej, a antypoślizgowa podeszwa uchroni ruchliwe z natury dziecko przed bolesnym upadkiem na mokrej bądź pokrytej warstwą lodu nawierzchni.

 

 

Obuwie dostępne jest w pełnej i połówkowej numeracji oraz szerokim wyborze tęgości. Supermodne wzornictwo: stylistyka grunge i country w kolekcji dziewczęcej i estetyka nawiązująca do stylu wielkomiejskiej ulicy, wzbogaconego elementami sportowymi, w kolekcji chłopięcej nadaje obuwiu niepowtarzalny charakter.

 

 

Najnowsza kolekcja Clarks, zapewniająca przebojowy look, komfort i doskonałą ochronę dziecięcych stóp w warunkach mroźnej aury, do nabycia w salonach firmowych Clarks w kusząco niskich cenach!

 

 

 

 

 

 

 

Clarks