Calzedonia Summer Show 2014 w Weronie

17.04.2014 12:29

Na początku kwietnia w Weronie odbył się Calzedonia Summer Show 2014. Pokazowi towarzyszył niezwykły laserowy spektakl tworzący kalejdoskop morskich pejzaży. Zmieniająca się seria zmysłowych obrazów stworzyła "emocjonalny krajobraz", który przeniósł widzów w świat lata widziany oczami marki Calzedonia. Słońce, egzotyczne plaże Malediwów, bajecznie kolorowe kwiaty i morskie zwierzęta to inspiracje najnowszej kolekcji na lato 2014.

 

 

Muza Calzedonia, Sara Sampaio, otworzyła tegoroczny pokaz. Na wybiegu towarzyszyła jej również Lena Gercke - niemiecka ambasadorka marki. Wśród modelek prezentujących najnowszą kolekcję znalazły się między innymi Sharam Diniz, Kelly Gale czy Megan Williams. Na zakończenie show pojawili się modele Calzedonia prezentujący męskie propozycje marki.

 

 

Ten starannie zaplanowany spektakl na pół godziny przeniósł widzów do zupełnie innego świata. Niezwykła atmosfera, laserowe efekty specjalne, inspirowana podwodnym światem scenografia oraz energetyczna muzyka sprawiły, że zaczęliśmy myśleć o krystalicznie czystych, niebieskich wodach, złotym piasku i koktajlach nad basenem. Lato trwa tylko przez kilka miesięcy, a dzięki pokazowi Calzedonia mogliśmy poczuć jego przedsmak już teraz.

 

 

Efektowne kwiatowe wzory, ozdobne kamienie i kolory, szlachetna biel, koronki i frędzle - to główne motywy charakteryzujące nową kolekcję kostiumów kąpielowych na lato 2014. W kolekcji znalazły się również dwuczęściowe kostiumy z podwyższonym stanem nawiązujące do lat 50. Dominujące kolory to egzotyczna zieleń Malediwów i eklektyczne błękity.

 

 

Nowe kroje i modele kostiumów kąpielowych z oryginalnymi printami wzbogacają letnią kolekcję. Wakacyjną linię strojów wyróżniają też połączenia groszków i koronek z modnymi kolorami - bielą, lazurowym błękitem, koralowym różem i limonką, również w postaci szortów, krótkich spódniczek i długich, plażowych sukienek.

 

Sandro Veronesi i modelki Calzedonia

Sandro Veronesi i Paula Echevaria oraz Tomas Berdyck

 

Wśród zaproszonych gości znalazła się między innymi Natalia Klimas - polska ambasadorka marek Calzedonia i Intimissimi, Paula Echevarria - hiszpańska ambasadorka marki Calzedonia, Tomas Berdych - czeski tenisista oraz liczne grono dziennikarzy i blogerek z całego świata.

 

Sandro Veronesi i Natalia Klimas

Sandro Veronesi i Natalia Klimas

Natalia Klimas

 

 

 

 

 

Calzedonia
Tagi: