Chłodny i modny bieg z Clima Cool Ride

26.04.2011 13:54

Marka adidas prezentuje wentylującą kolekcję CC Ride na sezon wiosna/lato 2011. Nowa linia butów króluje w nowoczesnym i energetycznym bieganiu. Buty CC Ride są dostępne w pięciu kolorach: świeżego różu, intensywnej zieleni, świetlistym złotym, wyrazistej czerwieni oraz w słonecznym żółtym. To buty, które sprawdzą się na różnych trasach, w biegu po ścieżkach, szlakach i ulicach.

 

 

Dzięki technologii ClimaCool buty CC Ride dają maksymalną wentylację wokół całej stopy. Rozmieszczony w strategicznych punktach system zapewnia uczucie chłodu oraz komfortu, zwłaszcza wtedy, gdy noga wymaga największej oddychalności.

 

 

Materiał z systemem ClimaCool został opracowany przez markę adidas, w odpowiedzi na potrzeby sportowców. Wysoka temperatura ciała i wilgotność skóry powodują u biegaczy dyskomfort podczas długiego i intensywnego wysiłku. ClimaCool przez redukcję o 20% wilgotności stóp oraz o 12% ich temperatury, powoduje wzrost wydajności treningu. Dzięki wyjątkowo miękkiej i amortyzującej strukturze, wielofunkcyjna konstrukcja buta CC Ride, pozwala odczuć swobodę ruchu i cieszyć się pełną elastycznością na całej długości stopy.

 

 

Podeszwa CC Ride została stworzona z najlepszej jakości, specjalistycznych materiałów. Zarówno wnętrze buta, jak i perforowana wkładka, zapewniają lepszą i długotrwałą oddychalność. Dodatkowym udogodnieniem są włókienne wykończenia oraz wbudowana w podeszwę lekka i elastyczna, wytrzymała pianka EVA.

 

 

Wszystkie produkty marki adidas, zawierające system ClimaCool przechodzą rygorystyczne testy technologiczne i biomechaniczne wraz z badaniami zużycia materiału i badania biomechaniczne, które ostatecznie dają gwarancję, że kolekcja CC Ride oferuje najwyższe standardy. Kompatybilna z osobistym elektronicznym trenerem miCoach, kolekcja CC Ride jest dostępna od marca 2011 roku w sklepach adidas Sport Performance i sklepie on line.

 

 

 

 

http://www.adidas.com