Clarks w stylu animal print

27.03.2013 09:20

Najnowsze trendy w wiosennej kolekcji Clarks dla Pań to szeroka gama egzotycznych, zwierzęcych wzorów. Powracają one w tym sezonie w wielkim stylu. Animal prints są obowiązującym trendem w strojach, obuwiu oraz akcesoriach.

 

 

Desenie (panterka, zebra, skóra lamparta czy krokodyla) mogą być zestawiane w sposób tradycyjny - w obrębie danego typu wzoru, lub bardziej awangardowo - zgodnie z najnowszą tendencją lansującą mieszanie różnych printów w jednej stylizacji.

 

 

Miłośniczkom egzotyki inspiracji do własnych poszukiwań dostarczy najnowsza kolekcja damska Clarks, która odwołuje się do najmodniejszego w tym sezonie motywu zwierzęcego - wężowej skóry.

 

 

Klasyczne modele Clarks - królujące na światowych wybiegach szpilki z ostrymi noskami lub z wycięciami na palce (tzw. peep toe) oraz zgrabne platformy na słupku, wykonane z najwyższej jakości naturalnych skór licowych i zamszowych, w połączeniu z eleganckim printem à la snake, zyskują niezwykle stylowy i wytworny charakter.Sprawdzą się idealnie zarówno na czerwonym dywanie, jak i ulicach wielkomiejskiej dżungli.

 

 

 

 

 

Clarks