CROPPowych Świąt!

19.12.2011 13:14

Całą Polskę na dobre ogarnęła gorączka przedświątecznych przygotowań i zakupów. CROPP postanowił w tym roku solidarnie się do niej przyłączyć, ale - jak zwykle - trochę na przekór staropolskiej tradycji, do Świąt przygotowuje się... po CROPPowemu.

 

 

W CROPP w najlepsze trwają świąteczne nieporządki. Sufitu sięgają ekologiczne choinki z kartonów po pizzy ozdobione smakowitymi bombkami z ketchupem, z nieba prószy słony popcorn tworząc wielkie kukurydziane zaspy, a zamiast misternie klejonych choinkowych łańcuchów i zwiewnych anielskich włosów ściany zdobią girlandy kolorowych kabli.

 

 

Wszystkiemu towarzyszą superświąteczne stylizacje CROPP. Z myślą o prezentach CROPP przygotował bowiem dwie kolekcje specjalne - męską "Star Wars collection" i damską "Merry Ninjas".

 

 

Święta spędzone z CROPP to gwarancja dobrego humoru - a o to przecież chodzi. Ekipa CROPP wierzy w Święta na wypasie i takich właśnie życzy wszystkim swoim Klientom i Fanom, oraz oczywiście wielu ciuchowych niespodzianek pod choinką.

 

 

 

A tych, którzy wciąż zastanawiają się nad prezentami dla najbliższych, CROPP zaprasza na przedświąteczne zakupu do salonów po brzegi wypełnionych zimową kolekcją i dobrym humorem.

 

 

 

CROPP to marka odzieżowa dla młodych indywidualistów, otwartych i ciekawych świata, którzy strojem wyrażają swoje poglądy i manifestują niezależność. Kolekcje wyróżniają się modnym młodzieżowym wzornictwem, inspirowanym streetartem, miejskimi sportami i muzyką.

 

 

 

CROPP to marka miejska, która najlepiej czuje się na ulicach, w klubach, wszędzie tam, gdzie młodzi ludzie chcą pokazać, że mają styl i niebanalny pomysł na siebie.

 

 

 

 

CROPP