Daj się zauważyć! - letnie wzory w Tally Weijl

04.07.2014 10:49

Wśród propozycji Tally Weijl na lato 2014 znajdują się najbardziej pożądane wzory sezonu. Wyróżnij się z tłumu - wybierz śmiałe nadruki i żywe barwy! Romantyczne stokrotki czy tropikalne palmy? Kolorowe printy przeniosą Cię w świat beztroskiej zabawy i letnich festiwali.

 

 

Nowa kolekcja Tally Weijl "Mexican Vice" powstała z połączenia dwóch inspiracji: meksykańskiej i hawajskiej. Soczyste, owocowe kolory to idealny wybór na szalony, wakacyjny czas.

 

 

Robi się za gorąco? Połącz dół od bikini z krótkim topem i ciesz się pięknym słońcem. Zestaw flamingowy róż z kombinezonem w graficzne wzory i stwórz ultra modny tego lata look. Więcej inspiracji można znaleźć na stronie internetowej Tally Weijl.

 

 

Tally Weijl to odważna marka odzieżowa skierowana do młodych kobiet i dziewczyn podążających za aktualnymi trendami oraz jeden z głównych graczy na międzynarodowym rynku mody. Tally Weijl jest rodzinną firmą, założoną w 1984 roku w niewielkim garażu, która od tego czasu rozwinęła się w duże międzynarodowe przedsiębiorstwo.

 

 

Obecnie firma posiada ponad 780 sklepów w 38 krajach. Dzięki siedzibie głównej w Bazylei i studiu projektowym zlokalizowanym w ścisłym centrum Paryża w Tally Weijl panuje niezwykła, międzynarodowa atmosfera.

 

 

 

 

Tally Weijl