Dama Pik w nowej kolekcji Axami Cour d'Amour

28.07.2011 15:45

Marka luksusowej bielizny Axami prezentuje wyjątkową linię Courtesan, która charakteryzuje się różowym, pikowanym wzorem oraz zmysłowym krojem... Komplety Courtesan, pochodzące z nowej kolekcji Cour d'Amour, to połączenie kontrastujących ze sobą sensualnych barw oraz inspirowanego stylem buduarowym pikowanego wzoru.

 

 

Wśród poszczególnych modeli znajdziemy klasyczne zestawy bielizny (biustonosz i stringi), a także ekskluzywne gorsety, koszulkę nocną, opaskę na oczy oraz alternatywę do klasycznych fig, którą wyróżnia zabudowana forma i wysoki stan.

 

 

Elektryzujący różowy wzór i czarny, bogate w hafty koronki sprawiają, że linia Courtesan zdecydowania wyróżnia się na tle innych wieczorowych kompletów bielizny. Zarówno biustonosz, jak i gorsety podnoszą subtelnie biust i delikatnie go eksponują.

 

 

W przypadku gorsetów pionowe fiszbiny i cięcia wysmuklają sylwetkę i podkreślają auty kobiecego ciała. Jeżeli chodzi o krój, Axami pozostawia wybór swoim klientkom, dlatego też możemy wybrać klasyczny gorset zapinany z tyłu, lub bardziej odważny - wiązany z przodu.

 

 

Z kolei koszulka nocna Courtesan oprócz dominującego wzoru różowej pikówki, pod biustem posiada koronkowy, czarny pas, który pozwala wyeksponować wcięcie w talii i krągłość bioder.

 

 

Jeżeli masz ochotę przenieść się ze swoim partnerem na Moulin Rouge lub poczuć się jak Liza Minnelli w Kabarecie, to bielizna Axami Courtesan okaże się niezastąpiona!

 

 

 

 

 

 

Axami