Denimowa jesień w Reserved z Sashą Pivovarovą

20.10.2011 17:11

Denim zwiastuje modną zmienność, ukazuje inny wymiar stylu. Tej jesieni w Reserved jeans powraca w najlepszym wydaniu! W nadchodzącym sezonie Reserved prezentuje wyjątkową, denimową kolekcję.

 

 

W ramach kampanii Beautiful Story, jeansowe stylizacje prezentuje twarz jesiennej kampanii marki, światowej sławy modelka Sasha Pivovarova. Prezentowana przez nią kolekcja to jeansowa klasyka w bardzo nowoczesnym i kobiecym ujęciu.

 

 

Denim to uniwersalny i ponadczasowy materiał. Początkowo jachtowe płótno obecnie powracające jako nowosezonowy trend w odmiennej odsłonie.

 

 

Klasyczne spodnie w wersji slim fit czy super modne w tym sezonie flary w barwie od ciemnego, nasyconego granatu, aż po odcienie niebieskiego i błękitu, to absolutne "must have" nadchodzącej jesieni.

 

 

Kobieca wizja jeansu to również spódnice - proste klasyczne, a la bombka, z podwyższoną talią. W kolekcji odnajdujemy również klasyczne kurtki jeansowe i denimowe koszule, które w damskim wydaniu prezentują się niezwykle sexy.

 

 

Jachtowa tkanina pozwala na modną zabawę stylem. Podkreśla kobiecość i dziewczęcość dając równocześnie poczucie luzu i nieskrępowania - i właśnie o to chodzi w modzie, i właśnie taki jest jeans tego sezonu w Reserved!

 

 

 

 

 

Reserved