Dorothy Perkins - kolekcja All About Rose

04.06.2014 13:13

Tego lata Dorothy Perkins zachwyca wzorami w limitowanej kolekcji All About Rose. Najnowsza odsłona marki reinterpretuje symbol Wysp Brytyjskich - tradycyjną angielską różę, i pokazuje ją w nowoczesnej wersji. All About Rose tworzą kobiece sukienki, delikatne plisowane spódnice oraz topy o subtelnych, miękkich krojach.

 

 

Motyw róży w żakardach, haftach, nadrukach i aplikacjach został zaakcentowany dzięki ciekawym połączeniom materiałów i wzorów użytych przy tworzeniu kolekcji. Jak sugeruje sama nazwa, kolekcja składa się z 16 elementów, wykorzystujących motyw róży w nadrukach i materiałach.

 

 

Delikatne wykończenia kolorowym ściegiem doskonale wpisują się w kobiecą i romantyczną estetykę, która świetnie sprawdzi się w każdej letniej okazji - od popołudniowego garden party po letnie wesele.

 

 

Zbliżając się do swojej okrągłej rocznicy, Dorothy Perkins postanowiła zaczerpnąć z brytyjskiego dziedzictwa marki i zaprezentować go w bardziej eterycznej, letniej interpretacji, w której subtelnie współgrają ze sobą kwiatowe wzory i pastelowe odcienie różu i chabrowego błękitu.

 

 

Główne elementy kolekcji to bladoróżowa kurtka boyfriend, różowa żakardowa spódnica ołówkowa i pasujący do niej strukturalny top, delikatna bluzka z kwiatowymi aplikacjami, spodnie o szerokich nogawkach, zdobione pastelowym nadrukiem czy wreszcie sam kwiatowy nadruk, który odnajdziemy na spódniczkach, topach i sukienkach.

 

 

Ceny kolekcji All About Rose zaczynają się od 149 zł. Linia dostępna jest w rozmiarach od 6 do 22. Kolekcja All About Rose pojawiła się w sklepach w czerwcu.

 

 

 

 

 

 

 

Dorothy Perkins
od 149 PLN