Drapowane kreacje od Tadashi Shoji

19.11.2010 16:56

Mamy dobrą wiadomość! W tym sezonie możesz schować żelazko i zapomnieć o prasowaniu! Fałdki, plisy, załamania i marszczenia są teraz na czasie!

 

 

Jeśli szukasz sukienek w tym trendzie - mamy coś dla Ciebie - drapowane kreacje od Tadashi Shoji! Oryginalnie poupinany materiał dodaje szyku kreacjom!

 

 

Projektant Tadashi Shoji, którego kolekcje są dostępne w butikach Monaco Fashion Store, przygotował kilka propozycji, w których marszczenia wyglądają za każdym razem inaczej - w zależności od rodzaju tkaniny.

 

 

Wykonana z lejącej satyny sukienka wygląda jak grecka toga, a zebrany materiał w pasie podkreśla zgrabną talię. Jeśli masz idealna sylwetkę, możesz sobie pozwolić na sukienkę w kolorze fioletu, marszczoną na całej długości i opinającą ciało, jak sukienka bandażowa.

 

 

Jeśli Twoim atutem są nogi - wybierz sukienkę w kolorze srebra, której zakładki pokazują jedną nogę, a drugą zasłaniają. Jeśli boisz się drapowań - na początku postaw na marszczona torebkę albo buty, które będą przykuwały wzrok oryginalnymi załamaniami i falbanami.

 

 

Mamy nadzieję, że przekonał Cię ten trend i zaprzyjaźnisz się z marszczeniami i drapowaniami. Zapraszamy do obejrzenia całej kolekcji Tadashi Shoji w butikach Monaco Fashion Store.

tekst: Karolina Gliniecka

 

 

 

 

 

 

Monaco Fashion