Drużyna Big Star w koszulkach z limitowanej kolekcji Euro 2012

18.05.2012 11:54

W tym roku czerwiec będzie letnim miesiącem wyjątkowo mocno rozpalonym sportowymi emocjami. Temperatura wzrośnie, a futbolowa gorączka związana z Euro 2012 ogarnie nie tylko fanów piłki nożnej. Dlatego już teraz warto zacząć przygotowania i pomyśleć o tym, co założyć podczas Mistrzostw.

 

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom kibiców, marka Big Star przygotowała specjalną kolekcję damskich i męskich koszulek z flagami państw, których drużyny staną do walki o podium mistrza. Każdy może mieć odpowiedni T-shirt, w którym będzie dopingować swoją ulubioną drużynę w jej narodowych barwach.

 

 

Kibice mogą wybierać, które państwo wyróżnią flagą na swoim T-shircie. W ofercie Big Star są następujące państwa: Włochy, Anglia, Niemcy, Rosja, Francja, Słowacja, Hiszpania, Ukraina i oczywiście Polska. Damskie T-shirty kosztują 49,90 złotych za sztukę, a męskie - 59,90 złotych.   

 

 

Jako pierwsi w koszulkach Big Star wystąpili światowej sławy modele: Francisco Lachowski, Brazylijczyk z polskimi korzeniami zajmujący prestiżowe, 16. miejsce, w rankingu najlepszych modeli świata (models.com) i Francuz - Willy Cartier - muza Jean Paul Gaultier i gwiazda kampanii Givenchy oraz najpopularniejsi na świecie bliźniacy - Jonathan & Kevin.

 

 

Damską wersję prezentuje nie mniej popularna Patrycja Gardygajło - twarz marki Jil Sander, Moschino i Dolce & Gabbana oraz wschodzące gwiazdy modelingu: Patrycja Walczak i Małgosia Piernik.

 

 

Na emocje sięgające zenitu podczas piłkarskiej rywalizacji marka proponuje zabawne antystresy w kształcie mini koszulek - również z flagami. Wystartowała również specjalna aplikacja na Facebooku Big Star, podpowiadająca, jak dobrze przygotować się do kibicowania.

 

 

 

 

 

Big Star Jeans
49,90 i 59,90 PLN