Dziecięca kolekcja River Island na sezon AW13/14

27.11.2013 14:09

W sezonie jesień-zima 2013/2014 brytyjska marka River Island wprowadziła kolekcję skierowaną do dzieci! Specjalnie przygotowana linia ubrań i akcesoriów to połączenie aktualnie obowiązujących trendów wprost ze światowych wybiegów oraz komfortu noszenia, tak niezbędnego dla dzieci.

 

 

Kolekcja skierowana do dzieci powinna być nie tylko modna, ale przede wszystkim wygodna i niekrępująca ruchów. River Island wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i wprowadza do swojej oferty specjalnie zaprojektowaną linię ubrań dla maluchów.

 

 

Dla małych miłośników mody przygotowano ubrania, które są przełożeniem aktualnych, światowych trendów dla dorosłych. Jako wierzchnie okrycie świetnie sprawdzą się więc kultowe skórzane kurtki ramoneski bądź płaszczyki z futrzanym wykończeniem. Przed zimnem ochronią także oryginalne, ciepłe czapki.

 

 

River Island proponuje również łączenie materiałów i faktur. W kolekcji pojawia się motyw panterki i duże nadruki. Dżinsowe koszule oraz spodnie to natomiast ponadczasowa klasyka w dziecięcym wydaniu.

 

 

River Island to marka wywodząca się z Wielkiej Brytanii. Została założona w Londynie i tam też ma swoją siedzibę. Firmę założyła rodzina Lewis, która zarządza nią do tej pory. River Island rozwija się globalnie od 64 lat.

 

 

Obecnie marka posiada ponad 300 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Rosji, Holandii, Polsce, Belgii i na Bliskim Wschodzie, a dzięki stronie internetowej ubrania i akcesoria River Island są dostępne na całym świecie.

 

 

 

 

 

 

River Island