Dziewczęca kolekcja House Back to School

15.09.2011 11:50

Szkołę czas zacząć - ale z klasą! Dla wszystkich szkolnych debiutantów House przygotował pierwszą lekcję stylu! W najnowszej, szkolnej kolekcji znalazło się wszystko to, co gwarantuje modowe świadectwo z paskiem.

 

 

 

 

Dla wszystkich zmęczonych sztywnymi konwencjami House przygotował ciekawą alternatywę, specjalną, szkolną kolekcję ubrań. Gwarantuje ona pierwszą 5-tkę za odjechany look. Jako "must have" tego sezonu House proponuje żakiet z kraciastą podszewką i wywiniętymi mankietami, który w duecie z retro koszulą stworzy niepowtarzalny, awangardowy zestaw. Sznurowane jazzówki i czerwony kapelusz à la Charlie Chaplin, to kolejne hity jesieni według House'a.

 

 

 

 

W kolekcji nie może zabraknąć odwiecznie modnego denimu. Ponadczasowe katany, spódniczki czy spodnie nadal cieszą się powodzeniem wśród młodzieży. Potrzebujesz więcej inspiracji przed wrześniowym debiutem? Odwiedź House - tam znajdziesz przepis na modowe świadectwo z paskiem! Ponieważ edukacja to podstawa, już dziś w salonach marki zaplanowano, powakacyjną lekcję stylu.

 

 

 

 

 

House młodzieżowa marka odzieżowa kierowana do szerokiego grona osób ceniących swoje relacje z rówieśnikami i przyjemne sposoby spędzania wolnego czasu. To oferta także dla tych, dla których muzyka jest źródłem inspiracji i nierozerwalnym elementem życia. Obecnie pod marką House działa 190 salonów w Polsce i w 110 zagranicą.

 

 

 

 

 

 

 

 

House