EMU Australia - naturalnie kolorowo

23.09.2011 19:41

EMU to australijskie pochodzenie. Najprawdziwsza australijska wełna. Najprawdziwsza australijska skóra owcza. Australijska jakość. Australijska duma. Odporność na niskie i wysokie temperatury, wygoda i wytrzymałość to tylko niektóre zalety produktów EMU Australia.

 

EMU model Stinger Hi (putty)


EMU model Bright (vintage chocolate)


Od ponad 15 lat, z ogromną pasją i zaangażowaniem EMU tworzy najwyższej jakości kolekcje ze skór owczych i wełny Merino. Charakterystyczny design i wyjątkowe właściwości oryginalnej, australijskiej wełny Merynosów pokochał cały świat.

 

owca Merynos

 

EMU model Platinum Stinger Hi (chestnut)

 

EMU Australia, rodowity australijski specjalista w zakresie wełen i skór, swoją wielobarwną kolekcję na jesień-zimę 2011/2012 ogłosił uroczyście w jednym z najbardziej egzotycznych miejsc w Australii, w Port Douglas.

 

EMU model Darlington (mushroom)

 

EMU model Durras (olive)

 

Historia kultowych butów EMU rozpoczęła się na słynnych plażach Bells Beach, przy Great Ocean Road w Australii. W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku Andrew Raggat stworzył buty, które miały ogrzewać zmarznięte po treningu stopy australijskich surferów.

 

EMU model Heighton Lo (chocolate)


EMU model Malacoota (chestnut)

 

Tak powstała wygodna i funkcjonalna para, synonim Australii, który pokochał i nosi cały świat. Wykonane z oryginalnej australijskiej wełny Merynosów buty izolują od zimna, gdy jest zimno, i chłodzą, kiedy jest gorąco. Wyjątkowy materiał przepuszcza powietrze, jest odporny na wodę i niezwykle wytrzymały.

 

EMU model Angels Lo (charcoal)


EMU model Maloo (hazelnut)

 

W jesienno-zimowej kolekcji EMU Australia znajdziemy szeroką ofertę butów - z kultowym modelem Stinger na czele - oraz ciepłe swetry z wełny Merino, świetnie skrojone kożuchy, lekkie kurtki i skórzane kamizelki.

 

EMU model Narooma (vintage chocolate)


EMU model Mansfield Chisel (putty)

 

Na szczególną uwagę zasługują dwuwarstwowe okrycia wykonane z owczej skóry nappa oraz kurtka jeansowa z lekkiej wełny Merino - innowacyjna nowość, która ma ogromne szanse stać się przebojem sezonu.

 

EMU model Platinum Stinger Hi (chestnut)

 

EMU model Illoura (mushroom)

 

Kolekcję uzupełnia linia stylowych dodatków: czapki, szaliki, rękawiczki i nauszniki. Wszystko mistrzowsko odszyte i wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. To jakość i wzornictwo, które przetrwają. Oparte na prostych liniach, naturalnych materiałach i w zgodzie z filozofią "slow fashion".

 

EMU model Outback Lo (chestnut)


EMU model Hobart (vintage brown)

 

Firma pozostaje wierna tradycji i australijskim korzeniom. Kolekcje EMU do dziś są ściśle związane z malowniczym wybrzeżem Wiktorii, na którym powstają inspirowane unikalnym krajobrazem projekty. Australijskie pochodzenie to nie tylko najwyższej jakości materiały, ale również wywiedziona z natury kolorystyka jesiennej, luksusowej kolekcji obuwia.

 

EMU model Platinum Stinger Lo (all colours)


EMU model Outback Lo (chestnut)

 

Bardzo popularny model EMU - Stinger, który okazał się hitem wśród celebrytów i miłośników EMU na całym świecie, będzie dostępny w dziesięciu kolorach. Wśród nich znajdą się takie barwy, jak jasny bakłażan, piękne indygo, przydymiona oliwka, orzech laskowy, rdzawy róż, oraz hit tego sezonu - kolor "mushroom", czyli grzybowy.

 

EMU model Stinger Hi (aubergine)

 

EMU model Stinger Hi (putty)

 

- Zainspirowani rozmaitością barwnej palety krajobrazu australijskiego, poszerzamy ramy kolorystyczne naszej najnowszej kolekcji - tak opisuje dobór barw Morgan Bridgeford, mieszkający w Australii projektant EMU Australia. - Obok palety brązów i czerni, EMU proponuje również szarości, odcień oliwkowy, orzech, rdzawy róż, indygo i kolor grzybowy.

 

EMU model Angels Lo (mushroom)

 

EMU model Stinger Mini (charcoal)

 

Poza nowością w postaci rozszerzenia palety barwnej, EMU do swej kolekcji włącza także kilka nowych modeli - takich, jak Melba i Hobart. Melba to luksusowy i stylowy but za kostkę z uroczym detalem w postaci ciekawego guzika. Hobart natomiast to modny kozak z owczej skóry, lekki, wykończony piękną skórą w stylu vintage.

 

EMU model Toowoombah (mushroom)

 

EMU model Stinger Mini (black)

 

Wykonane z najlepszej jakości owczej skóry australijskiej - model Merrijig Hi dostępny jest w kolorze czarnym, natomiast kozak Caloundra w kolorach orzechowym ("chestnut") i szarym ("charcoal"). Są to dwa z najwspanialszych modeli dostępnych tej jesieni.

 

EMU model Stinger Hi (mushroom)

 

EMU model Stinger Hi (putty)

 

Także wart uwagi jest model Hyde Hi - elegancki kozak z cholewką luźno opadającą na kostkę, zachwyca wykonaniem z mięciutkiej skóry. Do bestsellerów EMU należą również modele Angels Lo i Alba, które teraz będą także dostępne w barwach głębokiego orzecha laskowego ("chestnut"), w stylowej ciemnej szarości ("charcoal") oraz w kolorze "mushroom", który jest hitem tego sezonu.

 

EMU model Stinger Hi (black)

 

EMU model Stinger Mini (black)

 

W kolekcji ubrań do kluczowych kategorii zaliczają się dwuwarstwowe okrycia wykonane z owczej skóry nappa oraz swetry z australijskiej wełny Merino. Do wspaniałych produktów należą między innymi kurtka MT Beauty Jacket - kurtka z kapturem, wzbogacona o symetryczne rozpięcie z przodu oraz urocze drapowanie przy szyi, kamizelka St. Helens Vest - dostępna w kolorze "mushroom", kurtka Bremer Bay Jacket, kurtka Gypsy Point Knit Jacket.

 

EMU model Platinum Stinger Lo (chocolate)

 

EMU model Stinger Lo (hazelnut)

 

Prawdopodobnie jednak największą i jakże ekscytującą innowacją spośród wszystkich nowości EMU okaże się nowa wełniana kurtka jeansowa Valla Beach Jacket. Wykonana z lekkiej wełny Merino, Valla Beach jest pierwszą tego rodzaju kurteczką jeansową.

 

EMU model Outback Lo

 

EMU modele Stinger Hi i Lo

 

Zdjęcia najnowszej kampanii EMU powstały w Alpine High Country - dzikim rejonie Australii, gdzie pokryte śniegiem szczyty górskie zdominowały horyzont uchwycony przez aparaty fotograficzne. Górzysta i śnieżna sceneria podkreśla wytrzymałość i wodoodporne właściwości skór owczych, które sprawdzają się nawet w bardzo trudnych warunkach klimatycznych australijskiego śniegu.

 

EMU model Stinger Hi

 

EMU model Stinger Lo

 

 

 

 

 

 

EMU Australia
Tagi: