est by Es.

06.09.2011 19:18

Marka est by eS. powstała w 2009 roku. Jej założycielką i projektantką jest Gosia Sobiczewska, która umiejętnie przekłada kreacyjne wizje na funkcjonalne prêt-à-porter. To autorska moda w służbie codzienności. Oferta skierowana do kobiet poszukujących ubrań niebanalnych i ponadczasowych. Bez krzykliwości, ale z wzorniczą intrygą.

 

 

Kolekcje est by eS. uwodzą detalem i doskonałym krawiectwem. To odzieżowa klasyka z wyraźnym charakterem. Z pozoru proste formy spódnicy, płaszcza, koszuli, czy sukienki przyciągają uwagę dyskretnym drapowaniem, intrygująca lamówką, ukrytym deseniem i pomysłowym cięciem.

 

 

Tu nic nie jest do końca oczywiste, ale wszystko jest doskonale użyteczne i stworzone z myślą o kobiecej sylwetce. Najnowsza kolekcja powstała na bazie bawełny, jersey'u, jeansu i ortalionu. Stonowaną kolorystykę łamią dyskretne wzory i oryginalne faktury tkanin.  

 

 

Gosia Sobiczewska jest absolwentką Wydziału Tkaniny i Ubioru, Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Współpracowała z butikiem Polscy Projektanci. Projektowała kostiumy teatralne, między innymi do francuskiej wersji dramatu Janusza Głowackiego "Czwarta Siostra" wystawianego w Théâtre Sylvia Monfort w Paryżu.

 

 

Prowadziła autorski blok wykładów w Międzynarodowej Szkole Wizażu i Charakteryzacji - FAM w Nicei. Przez cztery lata współtworzyła duet projektancki WoSo. Oprócz projektowania zajmuje się stylizacją pokazów mody i sesji zdjęciowych. Od roku współpracuje również z firmą VMArt w zakresie działań Visual Fashion.

 

 

 

 

 

 

est by eS.