Exclusive Collection od Mohito

16.10.2012 16:55

Pod koniec września marka Mohito po raz pierwszy wprowadziła do swoich salonów linię Exclusive. Do współpracy przy projekcie, Mohito zaprosiło Maję Sablewską. Efektem wspólnego działania Mai i projektantów marki, jest limitowana kolekcja o bardzo kobiecym, wyrazistym, miejskim charakterze.

 

 

Konwencja ekskluzywnego glamour, przełamana elementami rockowego stylu, którą wyraża linia powstała w wyniku współpracy Mohito z Mają Sablewską, jest odzwierciedleniem stylu nowoczesnej, pewnej siebie kobiety, która interpretuje elegancję poprzez proste, ponadczasowe formy.

 

 

- Kobieta z charakterem, wolna i pewna siebie w wydaniu Mohito, to coś, na co zasługuje każda z nas... bez wyjątku! - mówi Maja Sablewska.

 

 

W kolekcji opatrzonej przesłaniem What? - Be Free klientki odnajdą modele, na bazie których stworzą jesienną szafę na wiele okazji. Linia Exclusive utrzymana jest w neutralnych, klasycznych barwach - bieli, czerni, beżu oraz odcieniach denimu i złota. Ponadczasowość form podkreślono wysoką jakością użytych w produkcji materiałów:  jedwabiu, wełny i skóry.

 

 

Cechą charakterystyczną kolekcji jest spójność jej elementów, które w zależności od wymagań, sytuacji i pory dnia można łączyć w nieograniczoną ilość zestawów, jak również zestawiać z modelami z regularnych kolekcji Mohito.

 

 

 

 

 

Mohito