Fashion, Fun & Fabulous Andrzej Jedynak na jesień i zimę 2012/13

19.09.2012 15:47

Miasto, energia, dynamika - ta jesień należy do kobiet pewnych siebie, aktywnych, zawsze osiągających wyznaczone cele. Pełne pasji, pozytywnej energii przemierzają miasto - za dnia jako pracowite businesswoman, wieczorami spokojniejsze, wśród przyjaciół oddają się miejskim przyjemnościom.

Z myślą o takich kobietach i ich stylu życia powstała kolekcja futer Andrzej Jedynak na sezon jesień-zima 2012/13. Szeroka gama wzorów, mieszanka barw o lekko eklektycznym charakterze, całość idealna dla współczesnej kobiety, która uwielbia zabawy modą i nie boi się prezentować kolejnych odsłon swojego stylu.

 

 

Kolekcja Andrzej Jedynak na sezon jesień-zima 2012/13 to kwintesencja najnowszych trendów dstosowanych do codziennego pędu życia, przy jednoczesnym zachowaniu niewychodzącej z mody klasyki. Tej jesieni futra nosimy na co dzień, bardziej casualowo i niezobowiązująco. Klasyczne wzory, kojarzące się z luksusem i elegancją łagodzimy minimalistycznymi stylizacjami, zaś charakterystyczne naturalne odcienie futer zestawiamy z monochromatycznymi, basicowymi stylizacjami, by dodatkowo wyeksponować wyjątkowość tkanin i krojów futer.

 

 

Elegancja i szyk przeplata się z prostotą. Najmodniejsze są futra typu oversize, lekko za duże, choć wciąż podkreślające sylwetkę. Królują brązy i naturalne jesienne barwy, ale też kontrastująca nieskazitelna biel przywołująca klimat mroźnej zimy. Jedwabie, gładkie bawełny, aksamitne tkaniny podkreślają mocną fakturę futer, ich osobliwość i elegancję. Masywna biżuteria nadaje charakteru i siły.

 

 

Krótkie futra doskonale sprawdzą się za dnia, kiedy najważniejszy jest komfort i funkcjonalność. Wieczorem pozwól sobie na odrobinę luksusu i ekstrawagancji. Wybieraj długie, szerokie modele, które ochronią Cię od chłodu i wiatru, dodatkowo dodadzą szczypty tajemniczości i wysublimowanego charakteru. Klasyczne kożuchowe trencze czy krótkie, luźne futrzane kamizele łączymy ze skórzanymi dodatkami. Tej zimy, nie zapomnij też o etolach, tkanych, futrzanych szalach z kapturem i różnokolorowych brelokach, które są dopełnieniem jesienno-zimowej kolekcji marki Andrzej Jedynak.

 

 

Proste formy, kunsztowne konstrukcje, ogromne kaptury i wysokie kołnierze to elementy, które tej zimy stanowią tzw. niezbędnik w stylizacjach każdej kobiety. Wszystko to w futrzanym wydaniu sprawi, że ta zima należeć będzie do Ciebie. Wraz z marką Andrzej Jedynak bądź "Fashion, Fun & Fabulous" i wejdź modnie w jesienną aurę.

 

 

 

 

Andrzej Jedynak
Tagi: