Free Choice. Free Life! - Big Star po raz kolejny afirmuje swobodę!

31.08.2011 11:37

We wrześniu rusza kolejna kampania Big Star wykorzystująca nadrzędny atrybut marki. Swoboda życia i swoboda wyboru to motyw, który pojawił się w odsłonie wiosenno-letniej.

 

 

W komunikacji towarzyszącej kolekcji jesień-zima 2011/2012 marka po raz kolejny nawiązuje do wolności, jaką mają ludzie, którzy żyją w zgodzie z własnymi wyborami.

 

 

W tym sezonie sesja fotograficzna autorstwa Agaty Pospieszyńskiej po raz pierwszy od wielu lat realizowana była w Polsce. Warszawa. Artystyczna Praga. Kamienica przy ul. Nieporęckiej 12 - znana z klimatu,  wolności artystycznej i designerskiej - stała się tłem do prezentacji najnowszej kolekcji FW'11.

 

 

Zarówno przestrzeń kamienicy, w której nie brakuje "przedmiotów z duszą", jak i klimat panujący tu za sprawą mieszkańców, stworzyły doskonałe warunki do uwiarygodnienia przesłania marki Big Star w najnowszej kampanii: Free Choice. Free Life!

 

 

Bohaterami sesji zdjęciowej jest grupa znajomych na niezobowiązującej domówce, których łączą zainteresowania, pasje, sposób bycia i patrzenia na świat. Otwarci na doświadczanie, ciekawi ludzi i tego, co dzieje się wokół. Zadowoleni z życia, z siebie i swojego wyglądu, naturalni. Cenią wolność wyboru w każdej dziedzinie życia - również przy okazji stroju.

 

 

Zwracają uwagę na jakość i detale. Sięgają po to, co jednocześnie współczesne i ponadczasowe. Wybierają  świadomie to, co jest zgodne ich potrzebami i pragnieniami, nawet jeśli są to wybory wbrew tendencjom i modom. Pozostają w zgodzie ze sobą. Dlatego są wolni.

 

 

Ich postawa, wyraża to, co stara się promować marka Big Star: - Nie przebieraj się, nie podążaj ślepo za trendami, które są wbrew Twoim gustom i potrzebom. Wybieraj swobodnie i żyj w zgodzie ze sobą, własnymi potrzebami i stylem.

 

 

 

 

 

 

Big Star