Georgia May Jagger nową twarzą Reserved

29.05.2014 10:05

Sławy nie przyniósł jej legendarny ojciec - Mick Jagger, w świecie mody zaistniała dzięki powalającej urodzie i bezsprzecznemu urokowi. To właśnie Georgia May Jagger będzie nową twarzą Reserved w kampanii Let's Fashion na sezon jesień zima 2014-2015!

 

 

Georgia to top modelka niewątpliwie licząca się w świecie mody. Do tej pory pojawiła się w kampaniach Rimmel, Chanel Resort, Hudson Jeans, Just Cavalli i wielu innych. Gościła na okładkach najlepszych pism takich, jak: Vogue, Elle, i-D czy Harper's Bazaar. Już jesienią będzimy mogli ją oglądać w najnowszej kampanii Reserved.

 

 

Sesja odbędzie się w Londynie, skąd pochodzi Georgia May Jagger. Wielkomiejski szyk i wielokulturowość tego miasta idealnie podkreślą charakter kolekcji Reserved. Georgia May Jagger otworzy również pokaz kolekcji Reserved, który odbędzie się w stolicy Niemiec, 10 lipca, podczas Berlin Fashion Week.

 

 

Do tej pory marka Reserved współpracowała już z modelkami o takich nazwiskach, jak Cara Delevingne, Frida Gustavsson, Julia Stegner czy Freja Beha Erichsen.

 

 

Reserved to marka modowa, której kolekcje dostępne są w 11 europejskich krajach. Oferuje nowoczesne projekty inspirowane modą ze światowych wybiegów.

 

 

Zarówno odważne propozycje projektantów Reserved, jak i ubrania z linii na co dzień, od lat cieszą się popularnością i zaufaniem. Wszystkie ubrania w linii damskiej i męskiej szyte są z materiałów wysokiej jakości.

 

 

 

 

Reserved