Henri Lloyd - odzież XXI wieku

19.10.2011 19:57

Kolekcja jesienno-zimowa 2011/2012 Henri Lloyd czerpie inspiracje z żeglarskiego dziedzictwa brytyjskiej marki. Jednocześnie projektanci zadbali, aby była ona jak najbardziej nowoczesna i na miarę klientów XXI wieku.

 

 

Wszystkie główne trendy kolekcji opierają się na koncepcji projektowania "hybrydy" - współczesne style marynistyczne oraz wpływy żeglarskie zostały sprytnie połączone z elementami inspirowanymi klimatami country w celu dostarczenia klientom współczesnej kolekcji, która pozwoli wyrazić porównywalne zainteresowanie modą i funkcjonalnością.

 

 

Techniczne tkaniny stworzone z myślą o zastosowaniu w produktach żeglarskich zostały wykorzystane w kolekcji mody. Jest to odpowiedź na potrzeby współczesnego klienta zainteresowanego zarówno modną odzieżą, jak i nowinkami technicznymi.

 

 

Hybryda to także kierunek stylizacji ubioru, a nie tylko pojedynczych produktów. Trzy poniższe trendy składają hołd historii Henri Lloyd i jednocześnie są już zakotwiczone w przyszłości:

 

 

Hybryda żeglarska
Techniczne tkaniny w odzieży wierzchniej otrzymały połyskujące odcienie. W tradycyjnych swetrach w serek zmieniono pionowy kierunek splotu na poziomy.

 

 

Hybryda wybrzeża
Mieszanka stylu country i żeglarskich elementów tworzy nową, innowacyjną estetykę, wierną ideałom Henri Lloyd. Znakomicie wykonane kurtki woskowane "made in England", doskonałej jakości swetry oraz dopasowane spodnie w ciepłych, jesiennych kolorach to asy kolekcji jesień-zima 2011/2012.

 

 

Hybryda miasta
Styl miejski i tradycja żeglarska, połączone z funkcjonalnością technicznych tkanin, powinny zaspokoić potrzeby współczesnego mieszkańca metropolii. Wielofunkcyjna kurtka, razem z koszulą i podwiniętymi spodniami, to wybór dla mężczyzn, którzy chcą wyglądać elegancko zarówno w miejskim otoczeniu, jak i poza miastem.

 

 

 

 

 

Henri Lloyd