I MOVE THE CITY - Magda Hasiak dla Selektorni na jesień i zimę 2011/2012

17.10.2011 14:08

Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy dzień jest coraz krótszy. Zmiany, jakie wprowadza natura, odzwierciedlają pełne sprzeczności w tym czasie tempo naszego życia. Z jednej strony apatia, a z drugiej nieustanna gonitwa, aby zdążyć ze wszystkim na czas.

 

 

Dlatego, w tym sezonie projektantka Magda Hasiak szukała inspiracji w ulicznym zgiełku, ciągłym pośpiechu i gonitwie. Efektem jej pracy jest najnowsza kolekcja I MOVE THE CITY, dedykowana Selektorni Kolektyw.

 

 

- Zależało mi na stworzeniu kolekcji, która będzie oddawać zmienność jesienno- zimowych nastrojów - mówi o swojej kolekcji Magda Hasiak, współtwórca marki Selektornia. I MOVE THE CITY charakteryzuje różnorodność kompozycji, jaką można samemu tworzyć.

 

 

Zaskakuje kombinacja i styl wykreowanych kształtów. Także geometria kwadratu, z którego drapowania i upięcia, tworzą niezwykłe formy.

 

 

Mufki i szale przytulają nas w zatłoczonym i chłodnym mieście. Kaptury można odpiąć, modele można nosić również "do góry nogami", dowolnie je przekręcać. W zabawie modą liczy się każdy szczegół, a tutaj można inspirować się nieograniczonymi możliwościami.

 

 

Kolekcja dedykowana marce Selektornia to nietuzinkowy wzór, skierowany do kobiet umiejących docenić detal i cięcie. Zachwycać się nią mogą zarówno te panie, które chcą się wyróżnić z tłumu, jak również kobiety wciąż poszukujące swojego stylu.

 

 

Tkaniny dominujące w tym sezonie, to pełna natura. Wełny, dzianiny, jedwabie i satyny. Kolekcja jest spójna kolorystycznie. Przeważają beże i szarości - łączone ze sobą często w niespodziewany sposób.

 

 

Najnowsza kolekcja Magdy Hasiak jest już dostępna w sklepie internetowym kolektywu Selektornia oraz w butikach w kilku miastach Polski: SPOT (Frontrow butik) i Backstage Concept Store w Poznaniu, Idea Fix butik w Krakowie, Bzik i Ence Pence w Warszawie.

 

 

 

 

 

 

Magda Hasiak