Idzie jesień - nowa kolekcja koszul męskich Osovski

30.09.2013 13:15

Wraz z początkiem września salony stacjonarne i sklep internetowy marki Osovski są coraz bogatsze w koszule z nowej kolekcji jesień/zima 2013/14. Do uszycia nowej kolekcji użyto przede wszystkim tkanin Albini Group, w tym Thomas Mason. Nowością jest obecność tkanin renomowanych marek Leggiuno oraz Getzner.

 

 

Na początek dotarły do salonów koszule uszyte z użyciem tej ostatniej. Jeśli chodzi o wzory, dominują wśród nich kraty i paski w tonacji jesiennej. Klienci znajdą więc brązy, szarości, granaty, przeważnie na białym lub delikatnym błękitnym tle. W najbliższych tygodniach kolekcja będzie uzupełniana. Dzięki około 70 wzorom będzie na tyle zróżnicowana, że klient szukający wysokiej jakości z pewnością będzie mógł znaleźć wśród nich coś dla siebie.

 

 

- Kolekcja jesienno-zimowa oddaje aurę, z którą będziemy się coraz częściej spotykali, lecz w jej godnych uwagi walorach. Jesień to wyciszenie i kolory przywołujące refleksję. Zaproponowanymi w tym sezonie wzorami chcieliśmy oddać także te aspekty pory roku, która niebawem zostanie z nami na dłużej. Pamiętamy oczywiście o biznesie i wymaganiach dress code'u, który są z nim związane. Nie może więc zabraknąć koszul gładkich i stonowanych - powiedział Krzysztof Osowski, pomysłodawca marki Osovski.

 

 

W salonach pojawi się także kilkanaście modeli bluzek damskich, ponieważ, jak zauważył Krzysztof Osowski: - Od początku istnienia marki dostrzegamy, że panie są zainteresowane bluzkami o charakterze biznesowym. Wyszliśmy tym oczekiwaniom naprzeciw już trzy lata temu i z nieukrywaną satysfakcją zauważamy, że naszym tropem poszła także część rynku - dodał. Podobnie jak koszule męskie, bluzki damskie także odpowiadają na potrzeby realiów biznesowych.

 

 

Wraz z sezonem jesienno-zimowym drobnym modyfikacjom ulegnie też strona WWW. Zyska dzięki ulepszeniom nawigacji, jak również większej liczbie zdjęć i możliwości dokładniejszego przyjrzenia się nie tylko frontowi koszul złożonych, lecz także ubranzch na manekina, w sposób zbliżony do naturalnego użytkowania. Z uwagi na to, że koszule z najnowszej kolekcji będą się pojawiać do końca października, warto regularnie zaglądać do salonów i na stronę internetową, by na bieżąco mieć podgląd dostępnego asortymentu. 

 

 

Osovski to koszule gotowe oraz szyte na miarę, powstałe z materiałów najwyższej próby, dostarczanych przez światowej sławy włoskich producentów. Osovski szczyci się wykorzystywaniem do produkcji wyłącznie tkanin o podwójnej gęstości splotu oraz dbałością o detale wykończenia i jakość dodatków. Dzięki temu klienci mogą czuć się posiadaczami unikatowego produktu, który z jednej strony skutecznie podkreśla i wzmacnia osobowość, a z drugiej - cieszy trwałością i komfortem użytkowania. Marka powstała w 2009 r.

 

 

 

 

 

 

Osovski
Tagi: