Intimissimi Goes Nude! - nowa kolekcja na jesień i zimę 2012

03.09.2012 11:42

Intimissimi, włoski ekspert bieliźniany wprowadza nową kolekcję Nude. Propozycje na sezon jesień-zima 2012 obejmują dwadzieścia kluczowych elementów z trzech różnych linii: Mainline Sartorial, Shaping i Basic. Zainspiruj się Intimissimi i stwórz swój własny nude style.

 

 

Architektura Rzymu, piękne freski i dumne florenckie rzeźby zostały odzwierciedlone w niezwykle kobiecych propozycjach Intimissimi Nude.

 

 

Zaczynając od zestawu z wysokim stanem z linii Shaping w odcieniu delikatnego migdałowego beżu, aż po koronkowe body, cała kolekcja przepełniona jest romantyzmem i baśniowością.

 

 

Intimissimi Nude to uwodzicielskie pudry połączone z czarnymi, delikatnymi koronkowymi biustonoszami, stanikami w stylu bandeau oraz przezroczystymi figami. Intimissimi Nude jest kolekcją pełną elegancji, pasji oraz włoskiego romantyzmu.

 

 

Zdjęcia autorstwa fotografa Raphael Mazzucco powstały na tle zapierającego dech w piersiach rzymskiego pałacu z 1600 roku. Twarzą kolekcji jest modelka Tanya Mityushina.

 

 

Sesja składa hołd "włoskiemu duchowi", który przyświeca całej kampanii. Kolekcja dostępna jest w sklepach Intimissimi od września.

 

 

 

 

Intimissimi