Intimissimi Nero - nowa, ekskluzywna linia na sezon jesień-zima 2012/2013

10.10.2012 13:44

Intimissimi przygotowało absolutną nowość na nadchodzący sezon! Ekskluzywna bielizna wykonana z naturalnej skóry zadebiutowała w październiku. Ta limitowana linia, dostępna wyłącznie w wyselekcjonowanych salonach oraz sklepie on-line, prezentuje zupełnie nowe, odważne, ale zarazem uwodzicielskie oblicze marki.

 

Agata Kaczoruk

 

Linię Nero prezentuje 6 świetnie zapowiadających się twarzy modelingu, w tym dwie polskie modelki! Jedną z nich jest 26-letnia Agata Kaczoruk, która na swoim koncie ma udział w pokazach Celine, Fendi, Jonathan Saunders, Jean-Paul Gaultier czy Giorgio Armani, a jej twarz pojawiła się m.in. na okładce francuskiego wydania Elle.

 

Natalia Adamowska

 

Druga, równie piękna, 18-letnia Natalia Adamowska dopiero rozpoczyna swoją przygodę z modelingiem. Zarówno Agata, jak i Natalia, niezwykle zmysłowe i buntownicze, doskonale prezentują się w skórzanej bieliźnie! Zdjęcia autorstwa Raphaela Mazzucco, wizjonera fotografii, doskonale oddają ducha kolekcji.

 

Elizabeth

 

Unikalna bielizna, wykonana z barwionej na czarno skóry, uwodzi i kusi niczym zakazany owoc. Skórzane klasyczne staniki i te w stylu Brazilian, idealnie komponują się z gorsetem i stringami, dzięki czemu z łatwością można stworzyć trzy wyjątkowe zestawy. Tłem zdjęć jest natura i jej żywioły. Woda symbolizuje życie i odrodzenie, przyciąga wzrok i oczyszcza.

 

Elizabeth

 

Jasne, niedbale rozwiane włosy modelki, kontrastują z surową fakturą popękanych murów i odcieniami ziemi. Zdjęcia ilustrują grę pomiędzy dawnymi czasami, a współczesnym pięknem ubranym w niezwykle pociągający gorset. Zbliżenia zmysłowych ust i intensywna głębia oczu, twarz i magnetyzujące spojrzenie... Wszystkie te obrazy zostały uchwycone w obiektywie fotografa Raphaela Mazzucco.

 

Lauren

 

Atmosfera daleka od rajskiego świata cytrusowych gajów i łagodnej zmysłowości, dobrze znanych z poprzednich sesji Intimissimi, została zastąpiona zdecydowanie bardziej seksownym i odważnym wizerunkiem, a wszystko to w typowo włoskiej scenerii, charakteryzującej się klimatycznymi ceglanymi domami i willami usytuowanymi na wzgórzach.

 

Paolla

 

Nowa eksperymentalna strona Intimissimi Nero

Aby móc lepiej zapoznać się z najnowszą kolekcją Intimissimi Nero powstała specjalna strona internetowa, odwiedzając którą, każdy może zanurzyć się w magiczny świat obrazów, dźwięków oraz filmów w 3D. Platforma Intimissimi Nero powstała nie tylko z myślą o zakupach, stworzona przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii, nowa i eksperymentalna strona, pozwala na jeszcze lepszą prezentację wyjątkowej, skórzanej kolekcji Nero.

 

Intimissimi Nero - nowa strona internetowa

 

Już od 27 września możesz przenieść się w surowy, wolny i naturalny świat, uosabiający niemal symbiotyczny związek między kobietą, a naturą, świat, w którym rebeliancki duch przenika się ze zmysłowością. Dzięki nowej platformie internetowej zakupy staną się ciekawym i wyjątkowym doświadczeniem angażującym użytkownika. Płaskie i statyczne metody prezentacji zastąpione zostały przyjemnym dla zmysłów koktajlem obrazów i dźwięków, by przy zakupie bielizny jeszcze silniej móc identyfikować się z kolekcją Intimissimi. Teraz, dzięki specjalnym efektom i dźwiękom zakupy stają się jeszcze bardziej absorbujące! 

 

Patricia

 

Obrazami oraz swoimi wrażeniami możesz natychmiast podzielić się na Twitterze, Facebooku oraz Pintereście, używając dedykowanych do tego 'guzików'. Dzięki temu, nowa platforma jest również społecznościowym narzędziem komunikacji. Projekt ten potwierdza pozycję marki Intimissimi, jako firmy awangardowej nie tylko w zakresie produktów, które tworzy, ale także innowacyjnego potencjału w Internecie oraz podejścia do klientów. Aby być na bieżąco ze wszystkimi newsami z Twittera dotyczącymi kolekcji Nero, Intimissimi stworzyło również specjalny znacznik #intimissiminero. Platforma dostępna jest dla użytkowników od 27 września do 21 października.

Kolekcja Intimissimi Nero dostępna jest w sklepie na ul. Floriańskiej 17 oraz Centrum Handlowym Galeria Krakowska w Krakowie, w Centrum Handlowym Silesia w Katowicach i w Centrach Handlowych Arkadia, Galeria Mokotów, Sadyba Best Mall, Złote Tarasy oraz Promenada w Warszawie.

 

 

 

 

Intimissimi Nero
Tagi: