Intimissimi Once in Rome - jesienna kolekcja 2012

20.09.2012 13:28

Pewnego razu w Rzymie... tak właśnie mógłby brzmieć początek baśniowej opowieści o romantycznej i pełnej przygód miłości. Tak również rozpoczyna się niezwykle zmysłowa historia jesiennej kampanii marki Intimissimi.

 

 

Fotografie wykonane we wnętrzach rzymskiego pałacu oraz w romantycznych sceneriach pięknego ogrodu oddają ducha kampanii włoskiej marki.

 

 

Wraz z końcem lata dni stają się coraz krótsze, a kolory bledsze. Na jesiennych paletach barw zaczyna dominować czerń, szarości i beże. Właśnie te odcienie odgrywają główną rolę w najnowszym katalogu Intimissimi. Oprócz nich, znajdziemy również przygaszone błękity, delikatne róże, głęboką zieleń czy biel.

 

 

Delikatności i niezwykłości dodają kobiece falbanki czy kokardki, które subtelnie przeplatają się przez najnowszą kolekcję włoskiej marki, łącząc ją w całość. Eteryczność i zwiewność podkreślają zaś kwiatowe motywy i wysublimowane koronki.

 

 

Uwagę przyciągają ciekawe i kontrastowe połączenia jedwabiu z bawełną, czy ciemnych tkanin z kuszącą koronką.

 

 

Jesienna kampania jest zmysłową mieszanką klasyki, romantyzmu i stylu retro. To propozycja dla wszystkich kobiet, które jednocześnie cenią sobie wygodę i elegancję.

 

 

 

 

 

Intimissimi