Intimissimi Sexy Chic!

31.10.2012 12:03

Czarna koronka i białe perły uwodzą romantyzmem... Intimissimi prezentuje najnowszą linię Sexy Chic, która urzeka wyrafinowanym romantyzmem i zmysłowością. W kolekcji znajdziemy bieliznę łączącą w sobie delikatne koronki i niezwykle kobiece perły...

 

 

Nowa linia Intimissimi to także współczesna interpretacja kultowej koszulki Baby-Doll, która w nowym wydaniu łączy w sobie zmysłową bieliznę i seksowną mini sukienkę. Kusząca balkonetka i majtki w stylu brazylian, pas do pończoch czy jedwabna koszula, której kołnierzyk wysadzany jest perłami... to wszystko znajdziecie w linii Sexy Chic!

 

 

Czerń koronki i biel pereł, miękki i ledwie namacalny materiał jedwabnej koszuli, odsłaniająca plecy koszulka w stylu Baby-Doll. Najnowsze propozycje Intimissimi to doskonałe połączenie romantyzmu ze zmysłowością uzyskane dzięki kombinacji uwodzicielskiej koronki i eleganckich pereł.

 

Olivia Palermo w koszuli z perłowym kołnierzem Intimissimi

 

Zmysłowość w stylu retro przypadła do gustu również Olivii Palermo, gościa specjalnego na pokazie mody w Weronie w lipcu tego roku.

Intimissimi - koszulka w stylu Baby-Doll - 209,90 zł
Intimissimi - balkonetka - 159,90 zł
Intimissimi - koronkowy pas do pończoch - 114,90 zł
Intimissimi - koronkowe majtki w stylu brazilian - 69,90 zł

 

Intimissimi - koszula z perłowym kołnierzem - 299,90 zł

 

 

 

 

 

Intimissimi
od 69,90 PLN