Intimissimi - "The Size Room" z Barbarą Palvin!

09.05.2013 10:18

Od 6 do 19 maja na polskich ekranach emitowany jest nowy film reklamowy marki Intimissimi. Kluczem prezentowanej historii jest... rozmiar. W spocie tym, znana międzynarodowa supermodelka, Barbara Palvin, porusza się pośród tysiąca pokoi wyimaginowanego hotelu w poszukiwaniu idealnego rozmiaru biustonosza. Nowa numeracja bielizny to prawdziwa rewolucja w Intimissimi!

 

Intimissimi Anna


Intimissimi Bellissima


Intimissimi Claudia

 

Jedną z tajemnic sukcesu marki Intimissimi jest umiejętność tworzenia kolekcji, które odzwierciedlają prawdziwą naturę każdej kobiety. To przede wszystkim dzięki bogatej ofercie, w której można znaleźć 14 różnych modeli staników oraz aż 15 kombinacji rozmiarów miseczek, Intimissimi odnosi prawdziwy sukces.

 

Intimissimi Daniela


Intimissimi Emma 124 Dua


Intimissimi Emma Intera

 

Głównym założeniem nowej kolekcji prezentowanej przez Barbarę Palvin jest to, aby zapewnić kobietom o wiele więcej, niż tylko "zwykły rozmiar". Intimissimi chce im podarować unikalny, osobisty i perfekcyjnie dopasowany - "ICH rozmiar"

 

Intimissimi Eva


Intimissimi Eva


Intimissimi Francesca


Intimissimi Francesca

 

Spot telewizyjny wyreżyserowany przez Matthiasa Zentnera utrzymany jest w eleganckim, kontrastującym zestawieniu czerni i bieli. Barbara Palvin wśród hotelowych pokoi ponumerowanych 75C, 80A, 80B, etc. poszukuje swojego idealnego rozmiaru biustonosza.

 

Intimissimi Gioia


Intimissimi Giovanna


Intimissimi Laura


Intimissimi Serena

 

Film wideo emitowany jest nie tylko we Włoszech, ale w większości państw europejskich - Austrii, Portugalii, Czechach, Rosji, Hiszpanii, Grecji, na Węgrzech oraz w Polsce. Nowy spot z Barbarą Palvin jest dostępny na kanale YouTube Intimissimi.

 

 

 

Intimissimi Simona

Intimissimi Simona

Intimissimi Simona

Intimissimi Simona

 

Marka uruchomiła także specjalną podstronę "The perfect bra", na której unikalny przewodnik pozwala sprawdzić dokładny rozmiar biustonosza oraz dobrać idealny model w wymarzonym stylu.

 

Intimissimi Sofia

Intimissimi Tiziana

Intimissimi Tiziana


 

 

 

Intimissimi