It's bikini time - kolekcja strojów kąpielowych Reserved

29.05.2012 18:18

Najmniejszy i najbardziej pożądany kobiecy kostium świata. Bikini, bo o nim mowa, swoją wdzięczną nazwę zawdzięcza atolowi, na którym po raz pierwszy przeprowadzono próbę atomową. I to właśnie "atom" był pierwszą nazwą tego niezwykle seksownego i budzącego wyobraźnię kostiumu plażowego. Tworząc swoją plażową kolekcję Reserved sięgnął do korzeni, tworząc projekty ultra kobiece i niezwykle zmysłowe.

 

 

Ojciec bikini, Louis Reard, prezentując w 1946 roku prototyp tego stroju, wyjątkowo pożądanego zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, wzbudził nie tylko kontrowersje, lecz dał wręcz początek rewolucji obyczajowej i seksualnej. Sprawił, że kobiety zaczęły cieszyć się nie tylko z ciepłych, letnich dni ale również mogły czuć się swobodnie na plaży.

 

 

Bikini, to symbol rozpoznawczy bogini srebrnego ekranu Brigitte Bardot, która w 1957 roku w  filmie "I Bóg stworzył kobietę" śmiało prezentowała nie tylko swój talent aktorski lecz również swoje przepiękne, idealne ciało.

 

 

Zmysłowy styl lat 60. stał się motywem przewodnim dla projektantów kolekcji kostiumów kąpielowych Reserved. Znaleźć tu można niezwykle seksowne bikini, których klasyczny "trójkątny" fason uzupełniony został o kuszące, owocowe oraz marynistyczne desenie.

 

 

W kolekcji kostiumów kąpielowych Reserved znalazło się także miejsce dla projektów utrzymanych w hawajskim stylu. Designerzy marki zaprojektowali je z myślą o dziewczynach, dla których pobyt na plaży to przede wszystkim dobra zabawa i radość z czasu spędzonego z przyjaciółmi.

 

 

Cechą wspólną dla tej części plażowej kolekcji Reserved, jest piękny, kwiatowy wzór nadrukowany na ciemnym tle tkaniny, który w niezwykle zmysłowy sposób będzie podkreślał zdrową, letnią opaleniznę.

 

 

Wielbicielki stylu glamour również zostaną usatysfakcjonowane plażową kolekcją Reserved. Bandażowe kostiumy, pięknie podkreślające linię ramion i dekoltu, jak też jednoczęściowe kostiumy - tuby, prezentują się niezwykle stylowo i elegancko. Utrzymane w stonowanej kolorystyce czerni, granatu i bieli, przywołują na myśl cudowne plaże Saint Tropez.

 

 

Niezwykle ciekawą i przykuwającą oko propozycją marki Reserved jest czarne, obszyte cekinami bikini, które nie tylko będzie w niesamowicie wyrafinowany sposób podkreślać sylwetkę, lecz także sprawi, że jego posiadaczka na plaży nie pozostanie niezauważona. Jest to definitywnie propozycja dla kobiet pewnych i świadomych siebie.

 

 

Oczekując lata, warto odnowić swoją wakacyjną szafę i uzupełnić ja o idealnie dopasowany kostium kąpielowy od Reserved.

 

 

 

 

 

Reserved