Karnawał według Solar

02.01.2013 12:37

Najgorętszy sezon roku przed nami! Mimo zimowej pory i siarczystych mrozów, karnawał rozgrzewa swoim blaskiem, blichtrem, a przede wszystkim taneczną muzyką. Marka Solar w swojej kolekcji przygotowała coś zupełnie specjalnego na ten imprezowy czas, byś mogła olśniewać nie tylko swoimi umiejętnościami na parkiecie, ale i stylową kreacją.

 

 

W modzie karnawałowej na sezon 2013 królują dwa podstawowe trendy - metaliczny połysk, który jest nieodłącznym elementem imprezowej garderoby i wszelkiego rodzaju koronki będące nawiązaniem do klasyki. Solar jak zwykle doskonale wyczuł nastroje panujące w modzie przygotowując propozycje idealnie wpasowujące się w obie tendencje.

 

 

W tym sezonie wzrok przykuwa prosta forma podkreślająca kobiece kształty, ale tym razem koniecznie w wersji "shiny". Klasyczne kroje o metalicznym połysku zaprezentowane przez projektantów marki Solar to esencja tej filozofii. Będące idealną bazą karnawałowych kreacji, idealnie współgrają z eleganckim blaskiem widocznym "od stóp do głów".

 

 

Dobierając dodatki zapomnij więc o skromności, w te noce masz lśnić! W zależności od nastroju wybierz złoto lub srebro, zarówno w obuwiu, jak i biżuterii. Metaliczny makijaż dopełni całości!

 

 

Ukochane koronki, w okresie letnim pojawiały się głównie w delikatnych, bardzo dziewczęcych i eterycznych projektach. W okresie szampańskiej zabawy i zimowej aury, koronki powracają w zupełnie innej odsłonie.

 

 

Inspirując się karnawałem w Rio i zdobnymi, kuszącymi strojami marka Solar prezentuje sukienki pełne seksapilu, które sprawią, że będziesz królową wieczoru.

 

 

Do transparentnych kreacji załóż dużą, kontrastującą biżuterię, która dopełni look nadając mu wieczorowego charakteru. Tajemnicy doda futrzana etola, frywolnie zarzucona na ramiona oraz długie czarne rękawiczki, które rozświetli perłowa bransoleta.

tekst: Martyna Pańczak

 

 

 

 

 

Solar