Klasyczne futra od marki Andrzej Jedynak

15.01.2014 14:14

Najlepszym sposobem, aby wzbogacić swoją garderobę o nowości zgodne z najświeższymi trendami, jest przeglądanie magazynów modowych, wsłuchiwanie się w rady topowych stylistów oraz śledzenie najnowszych sesji zdjęciowych.

Należy jednak pamiętać, że trendy - tak jak i nasz gust - zmieniają się bardzo szybko, dlatego w swoich poszukiwaniach warto stawiać także na ponadczasową klasykę jako bazę dla zimowych stylizacji. Taką niezmienną podstawę stanowią futra marki Andrzej Jedynak, które w połączeniu z modnymi dodatkami, przez długie lata będą tworzyć zestawy niczym wprost ze światowych wybiegów.

 

 

Futro z norek od marki Andrzej Jedynak to odzwierciedlenie elegancji, szyku i wyrafinowania. Długi płaszcz w jasnych odcieniach beżu i rudości, nonszalancko narzucony na ramiona, doda charakteru nawet bardzo prostej i stonowanej stylizacji. W zestawieniu z bordową koszulą i rurkami stworzy casualowy ponadczasowy look, a całość nabierze lekkości i pozostanie w zgodzie z bieżącymi trendami.

 

 

Krótka, futrzana kurtka w kolorze szarości i brązu to kolejny klasyczny model marki Andrzej Jedynak, który możemy nosić na różne sposoby. Ciekawym rozwiązaniem jest połączenie jej z szerokimi spodniami o wysokim stanie kremowym golfem i mocnymi butami na platformie. Ten charakterystyczny, wyrazisty look w stylu mody lat 70. doskonale skomponuje się z eleganckim krótkim futrem.

 

 

 

 

Andrzej Jedynak