Kobiecość na co dzień - antbag by ania dla każdej kobiety

17.08.2012 11:48

Antbag by ania to świeżość, nieopisana energia, a przy tym doskonała jakość wykonania i pieczołowicie dobrane materiały. Nowa, polska projektancka marka proponuje produkty z klasą, niepowtarzalne, a jednocześnie ponadczasowe.

 

Ponera Pink i Blue - 1450 zł

 

Myrmica Pink i Yellow - 710 zł

 

Łączy nowoczesność z klasyką. Torebki, które proponuje podkreślają indywidualność i styl, pamiętając, że każda z kobiet w swojej torebce nosi cząstkę siebie.

 

Nasonia Red, Yellow, Pink, Blue, Green i Beige - 495 zł

 

Atta Red, Blue, Brown i Violet - 295 zł

 

Dlaczego antbag by ania? Bo to absolutnie wyjątkowe produkty wykonane ręcznie z dbałością o najmniejszy detal. Nowoczesny design przeplata się tu z klasyką, a awangarda z elegancją i prostotą formy. Torebki antbag by ania to nie tylko akcesoria, które mają pomieścić Twoje codzienne drobiazgi.

 

Harvester Black - 1500 zł

 

Morrisi - 900 zł

 

To przede wszystkim produkty wyrażające Twoją osobowość, w sposób ponadczasowy podkreślające indywidualny styl. Każdy model ma swoją historię, każdy został zaprojektowany z niezwykłą pasją i miłością do mody. Kolekcja emanuje niezwykłą energią, pełną kobiecości, ale też siły.

 

Lasius Black i Pink - 850 zł

Atta Red 295 zł i Diacamma Red - 450 zł

 

Antbag by ania jest uosobieniem kobiecej natury. Ma wiele twarzy i odslon, a każdy kolejny model potrafi zaskoczyć. Podróż po kolekcji zaczyna się w świecie kopertówek. Te oryginalne, nieco awangardowe, a jednocześnie proste w formie torebki to małe dzieła sztuki. Kipiące kolorem wyglądają niezwykle oryginalnie, dodają charakteru zarówno podczas eleganckich bankietów, jak i szaleństw w najmodniejszych klubach.

 

Vespula Blue - 1100 zł i Melipona Blue/Orange - 1450 zł

Azteca - 650 zł i Harvester Black - 1500 zł

 

 

Dla kobiet ceniących klasykę w dobrym stylu marka antbag by ania przygotowała linie Ponera i Melipona, które w rożnych wariantach kolorystycznych zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających fashionistek. W kolekcji znalazł się także akcent futurystyczny - casualowe puchowe torby to propozycja dla indywidualistek, ceniących nietuzinkowe wzornictwo.

 

Nasonia Black - 495 zł i Myrmica Pink Oxyda - 710 zł

Aspis Black i Yellow - 790 zł

 

Linia Atta jest uzupełnieniem miękkiej, puchowej kolekcji - torebka na ramię, która zmieści najpotrzebniejsze drobiazgi, a jednocześnie nada stylizacji zabawnego, nonszalanckiego charakteru jest totalnym hitem nadchodzącego sezonu. Antbag by ania to odpowiedź na kobiece potrzeby. Antbag by ania to styl, klasa i jakość!

 

 

 

 

antbag by ania