Kobiecość w stylu Levi's - nowa kolekcja sukienek

28.11.2012 09:30

Niewiele rzeczy na tym świecie jest równie kobiecych, jak sukienka. W swojej jesienno-zimowej kolekcji Levi's stawia na wyjątkowo kobiece sylwetki, których kwintesencją są właśnie sukienki, definiujące damską szafę w tym sezonie.

 

 

Te, zaprojektowane z ogromnym wyczuciem i smakiem modele są subtelnym ukłonem w kierunku idei kobiecości, pozostawiając jednak dowolność w interpretacji stylu. Tej jesieni podążając za słowami ikon mody: Anny Wintour, która przekonuje, że "Sukienka ma sens wtedy, gdy inspiruje mężczyzn do tego, by zdjąć ją z Ciebie" oraz Yves Saint Laurent'a: "Podczas lat pracy w modzie nauczyłem się, że to, co ważne jest w sukience to kobieta, która ją nosi", Levi's celebruje kobiecość w wyrafinowanym wydaniu!

 

 

Kolekcja sukienek Levi's zawiera wiele denimowych i niedenimowych modeli, w tym lekkie, niezobowiązujące dzianiny, bawełnę, miękki chambray czy też nieco grubszą tkaninę Tencel, idealną na długie jesienne wieczory. Całość dopełniają detale - apaszki przewiązywane w pasie w stylu Hollywood, nieregularne wykończenia, wiązania i koronkowe dodatki. Nadają one elegancji i gracji całej kolekcji.

 

 

- Od 1934 roku, kiedy Levis Strauss & Co. zaprezentował pierwszą w historii parę dżinsów dla kobiet, nasze kolekcje projektujemy z kobiecego punktu widzenia - powiedziała Nathalie Renders, wiceprezes Women's Merchandising and Design marki Levi's.

 

 

- Ta piękna kolekcja została zainspirowana dziedzictwem i kunsztem charakterystycznym dla marki Levi's, dając jednocześnie kobietom wolność w definiowaniu swojego piękna, emanowania kobiecym stylem i definiowania go własnymi słowami - dodała Renders.

 

 

 

 

Levi's