Kolekcja bielizny Intimissimi zima 2008/09

25.02.2009 10:32

Najnowsza kolekcja Intimissimi na zimę 2008/09 to połączenie stylu retro z wyszukaną nowoczesnością. Kolekcja dla kobiet składa się z trzech linii: Reminiscent, Extreme oraz Rebel.

Najnowsza kolekcja Intimissimi na zimę 2008/09 to połączenie stylu retro z wyszukaną nowoczesnością. Kolekcja dla kobiet składa się z trzech linii: Reminiscent, Extreme oraz Rebel.


 
Linia Reminiscent
Vintage i współczesna moda stanowią równowagę w nastroju tej kolekcji - romantyczny styl jest inspirowany kobiecym urokiem i namiętnością.
Marzycielskie i delikatne wzory połączone są z prześwitującymi koronkami wykonanymi z wełny, a klasyczne kwiatowe wzory wyhaftowano w naturalnych barwach.
Paleta kolorów w linii Reminiscent kolekcji  zimowej Intimissimi jest delikatna i czerpie z natury zaczynając od rozmytych różów, poprzez żółcie i ecru, aż do brudnych szarości.

 

 

Linia Extreme
Zdaniem projektantów, którzy przygotowali tę linię bielizny Intimissimi, zaskaujące zmiksowanie styli, odniesień do różnych epok mody oraz użytych detali, wzorów i faktur, stworzyło tzw. drogę środka. Adamszek i tkanina żakardowa, koronki i nadruki, są całkowicie pomieszane ze sobą, co dało oryginalny efekt końcowy tej linii kolekcji Intimissimi. Paleta kolorów linii Extreme marki Intimissimi to barwy żywe i pełne energii - mocny granat połączony jest z fuksją, a błysząca purpura to odmiana dla szarości linii Reminiscent.

 

 

Linia Rebel
Powstała z myślą o kobietach dominujących, pełnych życiowego szaleństwa oraz emanujących swoją seksualnością. Tkaniny mają podkreślać osobowość i asertywność noszących je kobiet. Kolory w tej linii to głównie złoty, świetlisty srebrny oraz metalizujący ciemny czerwony. Paletę kolorów uzupełniają ciemne brązy i zielony oraz oberżyna.
Masz być seksowna i prowokacyjna takie jest przesłanie Dziewczyny Buntownika do której adresowana jest ta linia Intimissimi. Dlatego dominują w niej nadruki zwierzęce oraz uwodzące oko transparentne tkaniny.

 

 

 

Intimissimi