Kolekcja Reserved - Euro 2012

28.03.2012 13:12

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej zbliżają się dużymi krokami. Z tej okazji Reserved przygotowała dla wszystkich fanów sportu wyjątkową kolekcję inspirowaną footballem. Ta wiadomość ucieszy kibiców, którzy z niecierpliwością czekają na Euro 2012.

 

 

Reserved przygotowało specjalną limitowaną linię bluz, koszulek i dodatków z motywami piłkarskimi. Znalazło się na nich przede wszystkim oficjalne logo mistrzostw.

 

 

Dla prawdziwych znawców piłki nożnej marka postarała się również o archiwalne motywy i loga związane z tym popularnym sportem.

 

Osobną linię stanowią dodatki i akcesoria: czapki, paski, japonki, a nawet ekologiczne torby. Wszystko we flagowych kolorach zbliżających się mistrzostw. Każdy miłośnik sportu znajdzie wśród nich swój ulubiony gadżet.

 

 

Również panie pokochają piłkę dzięki damskiej linii Euro 2012. Bluzki w energetycznych kolorach różu, zieleni i granatu, dodatkowo zdobione cekinami na pewno umilą wspólne oglądanie Euro 2012.

 

 

Dla tych, które nie przepadają za piłką nożną Reserved przygotowało gotową alternatywę w postaci bluz i T-shirtów z przewrotnym napisem "I hate football".

 

 

Reserved nie zapomniało również o najmłodszych fanach i fankach piłki nożnej. W kolekcji dziecięcej obok koszulek z symbolem polskiej reprezentacji dostępne są również te z bohaterami ulubionych bajek.

 

 

Piłka nożna to dyscyplina, która od zawsze wywoływała ogromne emocje. Kibicujemy wielopokoleniowo, rodzinnie i w gronie znajomych, to świetny pretekst do wspólnego spędzenia czasu.

 

 

W oczekiwaniu na piłkarskie wrażenia, a przede wszystkim zwycięstwa polskiej drużyny, otwieramy sezon na Euro w Reserved.

 

 

 

 

 

Reserved