Kostium kąpielowy dla każdej kobiety - Calzedonia zaprasza na plażę!

16.05.2011 12:20

Sześć przepięknych modelek: Cameron, Barbara, Sabrina, Michea, Nina i Clara jest gwiazdami tegorocznej kolekcji plażowej Calzedonia 2011. Ta międzynarodowa obsada młodych, kosmopolitycznych globtroterek reprezentuje nowy wizerunek firmy Calzedonia - piękne dziewczyny z unikalną osobowością i stylem, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

 

 

Każdy muza prezentuje inny look - kwiatowe i geometryczne wzory, kostiumy utrzymane w kolorach nude, głębokie kolory i metaliczny błysk, świeże narzutki i delikatne parea. Najnowsza kolekcja plażowa marki Calzedonia ma idealnie podkreślić osobowość każdej kobiety: od romantyczek po uwodzicielki. Dzięki dbałości o szczegóły włoskich projektów kolekcja zachwyca swoją wyjątkowością i podążaniem za najnowszymi trendami.

 

Twarzą kampanii prasowej jest amerykańska modelka Cameron Russell, która stanęła przed obiektywem australijskiego fotografa Russella Jamesa. Cameron interpretuje różne spojrzenia na kolekcje plażową Calzedonia na wybrzeżu Harbour Island. Miejsce wyraża egzotykę i urok włoskiej marki, która staje się coraz bardziej znana na arenie międzynarodowej.

 

Cameron Russel

 

Cameron Russel

Amerykanka urodzona w Bostonie 14 czerwca 1987, od wczesnego dzieciństwa przejawiała zainteresowanie polityką, między innymi także przez fakt aktywnego zaangażowania jej ojca w kampanie wyborczą Billa Clintona. Otrzymała solidne wykształcenie, poświęcając mnóstwo zaangażowania studiom. Cameron, która jest wegetarianką, uwielbia sport, przede wszystkim bieganie i jazdę na rowerze. Jej pasją jest także bloggerstwo - prowadzi swój własny blog lifestylowy "IFunny and Interesting". Rozpoczęła karierę modelki w wieku 16 lat, traktując to jako zajęcie w wolnym czasie, mimo to w bardzo krótkim czasie zaczęła współpracować z największymi międzynarodowymi fotografami, takimi jak Steven Meisel, Craig McDean, Nick Knight, wymieniając tu tylko kilku. Pojawiła się na okładkach największych magazynów, takich, jak Vogue, Vogue Paris i hiszpańskie Numero.  

 

Barbara Palvin

 

Barbara Palvin

Barbara jest węgierską modelką urodzoną w Budapeszcie w 1993 roku. Ta młoda dziewczyna została odkryta jako trzynastolatka na jednej z ulic swojego miasta. Dzięki delikatnym rysom twarzy, pięknym, pełnym ustom i cudownym włosom Barbara zdobiła niezliczona ilość okładek największych magazynów modowych, wliczając w to L'Officiel i Vogue Russia. W kolejnych sezonach będzie ona gwiazdą wybiegów wielu największych projektantów, włoskich, jak i międzynarodowych. Pomimo swojej wzrastającej sławy, Barbara jest wciąż skromną, dziewczyną z tradycjami, która w wolnym czasie oddaje się takim hobby, jak football i muzyka: w szczególności lubi muzykę węgierską i międzynarodowy pop. Jej ulubionymi potrawami są paprykarz drobiowy i gulasz - dwa węgierskie specjały. Dzięki swojej determinacji i harmonijnemu pięknu, Barbara może być pewna sukcesów na światowych wybiegach.

 

Clara Alonso

 

Clara Alonso

Urodzona w Madrycie 27 września 1987 roku i odkryta podczas dni mody na wybiegach Mediolanu w wieku 17 lat, Clara rozpoczęła swoją prawdziwą karierę dopiero po zakończeniu studiów. Jako dwudziestojednolatka stała się nową hiszpańską top modelką wybraną przez Victoria's Secret  do pokazu w 2008 roku, który to zaszczyt piastowały w przeszłości jej rodaczki Ester CaOadas i Eugenia Silva. Globtroterka z wykształcenia, Clara ma okazje do kultywowania jej największych pasji: muzyki i sztuki.

 

Michela Crawford

 

Michela Crawford

Michea Crawford urodziła się w Kanadzie, niedaleko Ottawy. Swoją wczesną młodość spędziła w Montrealu, gdzie obecnie mieszka, kiedy nie jest zajęta udziałem w sesjach zdjęciowych. Zaczynała swoja karierę jako modelka bielizny i kostiumów plażowych. Podzielona między Nowym Jorkiem i Miami, Michea prowadzi życie typowej młodej modelki - permanentnie podróżuje z walizką w ręku, nosząc zwykłe, casualowe ubrania. Określa siebie jako wolnego ducha. Reprezentuje niezwykle czyste i świeże piękno. Uwielbia taniec, jogę, a najchętniej spędza wolne dni w spa. Ma tylko jedną słabość - zakupy ubrań u swoich ulubionych projektantów!

 

Nina Agdal

 

Nina Agdal

Nina Agdal to osiemnastolatka, będąca obecnie jedną z najbardziej interesujących modelek na światowej scenie. Pochodząca z małego miasta niedaleko Kopenhagi, Nina znalazła się na wybiegach przez przypadek. Została odkryta przez Elite Model Management z Miami podczas letnich wakacji i od razu zyskała światową sławę. Nina uwielbia podróżowanie, odwiedzanie najmodniejszych miejsc w Miami i spędzanie niezliczonej ilości godzin na słońcu, myśląc o tym, jak zimno jest teraz w jej rodzinnym kraju!

 

Sabrina Nait Slimane

 

Sabrina Nait Slimane

Paryżanka z pochodzenia, w wieku 24 lat Sabrina jest uosobieniem prawdziwej francuskiej dziewczyny. Kocha ubierać się na czarno, uwielbia jeść i jest fanką wszelkich światowych kuchni. Jej pasją jest odkrywanie nowych restauracji i nowych smaków, kiedy odwiedza kolejne miasta. Uwielbia mieszać style i marki. Jej hobby? Odwiedzanie nowych miejsc, zakupy, relaksowanie się i podróże. Jej ulubione miejsca to Indie, Japonia i Brazylia.tekst: Martyna Pańczak

 

 

 

 

 

Calzedonia
Tagi: