Laura Guidi - kolekcja jesień - zima 2011/2012

03.10.2011 11:04

Kolekcja na jesień i zimę 2011/2012 marki Laura Guidi jest pochwałą prostoty i hołdem złożonym współczesnej kobiecości. Triumfuje krawiecki minimalizm i stojąca za nim perfekcja wykonania. Klasyczne formy ubrań przełamują detale, dyskretne i subtelne, ale szalenie istotne i nadające sylwetce charakteru.

 

 

 

 

 

Ponadczasowe fasony są mocno odświeżone. Na uwagę zasługują kontrasty. Zarówno w sferze barw i tkanin: białe z czarnym, cienkie z grubym, jak i w zakresie stylistyki.

 

 

 

 

Grzeczne plisy, urocze spódnice, romantyczne koronki i niemal szkolne kołnierzyki pojawiają się w zestawach z seksowną skórą, luksusowym futrem, głębokim dekoltem lub mocno sportowymi akcentami.

 

 

 

Starannie przemyślane połączenia szlachetnych tkanin, ponadczasowych fasonów i stonowanej kolorystyki powstały z myślą o kobiecie, która w modzie szuka elegancji i sprawdzającej się na co dzień funkcjonalności.

 

 

 

 

To autorska propozycja, która na pierwszym planie stawia kobietę, jej potrzeby i aktywne życie. Kolekcja, która gwarantuje kobietom nienaganny i stylowy wygląd w każdych okolicznościach.  

 

 

 

 

Dopełnieniem kolekcji ubrań jest linia ekskluzywnych dodatków. Laura Guidi to również autorska, ręcznie wykonana biżuteria, małe dzieła sztuki w postaci malowanych apaszek.

 

 

 

 

Szalenie modne są też bardzo kobiece długie rękawiczki i efektowna kolekcja pasków. Wszystko spójne wzorniczo i kolorystycznie.

 

 

 

 

 

 

Laura Guidi