Lekkość na wagę złota - adidas adizero Feather 2

01.08.2012 12:11

Dla tych, którzy chcą być jeszcze szybsi i skuteczniejsi, adidas przygotował superlekkie buty adizero Feather 2. To najlżejsze buty treningowe, które pomagają sportowcom na całym świecie poprawiać swoją formę i wyniki.

 

 

 

 

adidas adizero Feather 2 są kompatybilne z osobistym urządzeniem treningowym adidas miCoach Speed_Cell. Urządzenie zapamiętuje do ośmiu godzin treningu, wliczając w to czas biegu, przebyty dystans, średnie tempo, maksymalną prędkość, a także liczbę sprintów. Statystykami ze swoich treningów możesz dzielić się i rywalizować z przyjaciółmi. Ciekawe, kto będzie najszybszy spośród Twoich znajomych?

Z technologicznej strony adizero Feather 2 posiadają połączoną bezpośrednio z podeszwą, specjalną platformę Sprintframe, która redukuje znacząco wagę buta, jednocześnie zachowując ważne atrybuty wydajności, takie, jak komfort i przenoszenie energii z podłoża.

 

 

 

 

Buty wyposażono również w bezszwową, lekką konstrukcję cholewy Sprintweb, która zapewni Ci maksymalny komfort, wsparcie i przewiewność. Inne technologie, które posiadają adizero Feather 2 to umieszczony w przodzie buta adiPRENE+ i gumowa podeszwa adiWEAR zapewniająca butom dłuższą żywotność i lepszą przyczepność do podłoża.

 

 

adidas adizero Feather 2 ważą tylko 190 g (męskie 42 2/3) lub 160 g (damskie 38 2/3). Jego technologiczne i sportowe zalety możecie również odnaleźć w kolcach sprinterskich adidas adizero Prime (99 g przy rozmiarze 42 2/3), w których o medale Igrzysk Olimpijskich będą walczyć sportowcy adidas m.in. Yohan Blake, Jessica Ennis i Tyson Gay.

 

 

Sugerowana cena detaliczna adidas adizero Feather 2 to 399 złotych. Bieganie zmienia na lepsze! 

 

adidas
399 PLN