Levi's Curve ID - Ankle Skinny - kolekcja wiosna-lato 2012

17.02.2012 16:56

Ten sezon należy do Levi's Curve ID o nowej długości - Ankle Skinny - dostępnych w świeżych, wiosennych barwach. Tej wiosny Levi's wzbogaca popularną kobiecą linię Levi's Curve ID o nowe kroje, tkaniny i wykończenia. Nowością w tym sezonie są niezwykle dziewczęce, nowe dżinsy w totalnie wiosennych odcieniach o oryginalnej długości przed kostkę.

 

 

Levi's Curve ID to idealnie dopasowane dżinsy, zaprojektowane według rewolucyjnego systemu krojów opartego na kształtach kobiecego ciała, a nie rozmiarze. Zgodnie z wynikami badań prowadzonymi przez firmę Levi Strauss & Co., dżinsy są trzecim, najtrudniejszym dla kobiet elementem garderoby, jeśli chodzi o zakup. Większy problem z doborem do swoich kształtów i zakupem kobiety mają jedynie z kostiumami kąpielowymi i biustonoszami.

 

 

- Levi's Curve ID to naprawdę dżinsy dla nas. Wychodzimy z założenia, że to dżinsy powinny być zaprojektowane dla kobiet, a nie kobieta zaprojektowana dla konkretnej pary dżinsów - mówi Katarzyna Węsławowicz Brand Communication Manager Eastern Europe. - Gdyby matka natura nie lubiła krągłości, świat byłby płaski. System Levi's Curve ID obejmuje wszystkie typy kobiecych krągłości, bez względu czy nosisz rozmiar 25 czy 35. - dodaje Katarzyna Węsławowicz.

 

 

Nowe kroje, wykończenia i kolory
Wiosenna kolekcja Levi's Curve ID 2012 to przede wszystkim szeroki wybór niezwykle innowacyjnych i modnych wykończeń, krojów i kolorów - od jasnego indygo przez pomidorową czerwień, jaskrawy koral, aż po nieco bardziej klasyczne barwy, o delikatnie znoszonym looku. Wszystkie warianty wykończeń dostępne są w obu wersjach - klasycznej i tej unowocześnionej - Ankle Skinny. Nowa długość, czyli rurki przed kostkę to absolutny "must have" sezonu.

System dopasowania Levi's Curve ID
W odróżnieniu do innych marek, Levi's Curve ID wykorzystuje unikalny system dopasowania spodni oparty na kształtach i proporcjach kobiecego ciała, nie rozmiarach. Projektanci marki Levi's przestudiowali ponad 60000 skanów 3D kobiecego ciała dla stworzenia unikalnych krojów opartych na różnicach pomiędzy miarą kobiecych bioder i pośladków - im większa różnica, tym bardziej zaokrąglone ciało:

 

 

Slight Curve - zaprojektowane dla kobiet o prostej sylwetce

Slight Curve został zaprojektowany by podkreślać kobiecą talię, uwypuklając jednocześnie jej kształty. Jeśli spodnie zazwyczaj leżą dobrze na biodrach i udach, ale są zbyt luźne w talii, kobieta powinna spróbować krój Slight Curve.

Demi Curve - zaprojektowane dla kobiet o równych proporcjach

Demi Curve zostało zaprojektowane tak, by spłaszczać delikatnie kobiecą talię i wysmuklać krągłości bioder. Jeśli dżinsy zazwyczaj leżą dobrze w talii, ale nie podkreślają figury, kobieta powinna spróbować kroju Demi Curve.

Bold Curve - zaprojektowane na cześć prawdziwych krągłości

Bold Curve zostały zaprojektowane tak, by leżeć idealnie w talii - bez zbędnego odstawania i zwijania się. Jeśli dżinsy zazwyczaj leżą dobrze na biodrach i udach, ale z tyłu tworzy się przerwa i spodnie odstają, kobieta powinna przymierzyć krój Bold Curve.

 

 

Supreme Curve - zaprojektowane dla kobiet o najbardziej zaokrąglonych kształtach
(dostępne tylko na wybranych rynkach)

Supreme Curve zostały zaprojektowane w ten sposób, że z przodu ich stan jest niższy, podczas gdy z tyłu zakrywa większą część pleców niż w przypadku tradycyjnych krojów, co niezwykle poprawia kształt bardziej zaokrąglonej sylwetki. Jeśli spodnie zazwyczaj leżą dobrze na biodrach, ale talia jest z tyłu zbyt nisko, kobieta powinna spróbować krój Supreme Curve.

Kolekcja Levi's Curve ID dostępna jest w salonach marki na całym świecie. W każdym salonie można skorzystać z pomocy przeszkolonego w dziedzinie krojów eksperta, który zmierzy każdą kobietę, identyfikując jej Levi's Curve ID i pomagając dobrać idealne dżinsy dopasowane do typu jej sylwetki i stylu.

Swój typ sylwetki możesz również rozpoznać przeglądając galerię kobiet mierzących spodnie z danego kroju odwiedzając interaktywną wirtualną przymierzalnię. Tutaj możesz również dowiedzieć się więcej na temat hasła Levi's Curve ID "Liczy się kształt nie rozmiar". Levi's Curve ID Anke Skinny dostępne są w wybranych sklepach Levi's.

 

 

 

 

Levi's
Tagi: