Levi's kształtuje! Ambasadorki Levi's Curve ID wybrane!

20.10.2011 13:36

Levi's prowadząc nową kampanię "Jeans for us"! postanowił wybrać ambasadorki linii Levi's Curve ID! W Polsce. Dzięki temu każda kobieta będzie mogła odnaleźć swój indywidualny Curve ID, a tym samym idealnie dopasowane dżinsy.

 

 

Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń od dziewczyn i kobiet o różnych sylwetkach. Spośród nich Levi's wybrał trzydzieści i zaprosił je na specjalną profesjonalną sesję zdjęciową. Wśród kandydatek znalazła się Rozalia Mancewicz - Miss Polonia, która razem z resztą dziewczyn wzięła udział w dwudniowej sesji zdjęciowej Levi's! Każda z ambasadorek została zmierzona przez Konsultanta ds. Kształtów Levi's i dowiedziała się, jaki jest jej Levi's Curve ID.

 

 

Dziewczyny otrzymały idealnie dopasowane dżinsy z innowacyjnej linii Levi's oraz specjalne koszulki. Do zdjęć wszystkie ambasadorki przygotowała ekipa stylistów, która zajęła się make-up'em oraz fryzurami. - Te dwa dni zdjęciowe były świetną zabawą. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji umożliwiliśmy kobietom odnalezienie idealnie dopasowanego do ich kształtów modelu oraz pomógliśmy im poczuć się pewnie i sexy w dżinsach! - mówi Katarzyna Węsławowicz, Consumer Marketing Manager dla marki Levi's w Europie Wschodniej.

 

 

- Uwielbiam jeansy, mam kilkanaście par w swojej szafie. Zawsze chętnie biorę udział w akcjach, które motywują, inspirują i są adresowane do szerokiego grona dziewczyn, takich, jak ja. Jestem pewna, że dzięki tej akcji wiele dziewczyn na nowo pokocha swoje kształty, czując się tym samym sexy! Ja już wiem, jaki mam Levi's Curve ID. A czy Ty wiesz? Zapraszam do wspólnego "kształtowania" z Levi's - Miss Polonia, Rozalia Mancewicz.

 

 

Zdjęcia z sesji opublikowane zostaną na stronie internetowej i będą wzorem dla wszystkich kobiet poszukujących swojego indywidualnego Levi's Curve ID! Jednak to nie wszystko! Czeka Was kolejna odsłona akcji, kiedy to prawdziwa zabawa z marką Levi's dopiero się zacznie! Każda z dziewczyn, będzie mogła wygrać dla siebie, i dla swoich dwóch przyjaciółek, wypad do Londynu! Levi's dodatkowo funduje laureatce zakupy w Londynie! Oprócz tego do zdobycia 3 zaproszenia na zakupy ze stylistą (każde o wartości 1000 złotych), 20 par dżisnów Levi's Curve ID oraz 300 koszulek Levi's.

 

 

Levi's Curve ID to innowacyjna linia kobiecych dżinsów, która powstała, aby raz na zawsze rozwiązać problem związany ze znalezieniem dżinsów idealnych. Włącz się z nami do zabawy i pozostań do końca trwania akcji. Dzięki akcji Levi's każda kobieta będzie mogła z łatwością poznać swój Levi's Curve ID, a tym samym znaleźć wymarzony krój, który będzie wręcz stworzony dla jej sylwetki.

 

 

Linie Levi's Curve ID to:

Slight Curve - krój idealny dla prostych sylwetek, podkreśla pas, ale skrojony tak, że dżinsy są bardzo wygodne w talii, zaokrąglają biodra, wąsko opinając uda akcentują kształt pupy,

Demi Curve - dżinsy zaprojektowane z myślą o zaokrąglonej sylwetce, kształtują proporcje kobiecej figury, podkreślają talię, dodatkowo wygładzają i wysmuklają kształty oraz delikatnie wydłużają nogi,

Bold Curve - to krój podkreślający sylwetkę pełną, seksownie opinając talię akcentuje rzeczywiste kształty, bez zbędnych marszczeń i odstawania w talii.

 

 

 

 

Levi's