Levi's Lot No. 1 - dżinsy na zamówienie we flagowym londyńskim sklepie

09.12.2013 16:00

Marka Levi's po raz pierwszy w Europie udostępniła usługę szycia dżinsów na zamówienie we flagowym sklepie przy Regent Street w Londynie. Usługi Lot No. 1 pozwalają stworzyć wyjątkową parę dżinsów wszystkim miłośnikom spodni Levi's. To szansa na wyrażenie swojego stylu poprzez krawiecki kunszt, dzięki czemu nowa usługa znana jako Levi's Lot No. 1 uczyni Regent Street celem dżinsowych poszukiwań brytyjskiej stolicy.

 

 

Doskonałość dopasowanych dżinsów

Nowe usługi krawieckie oferują klientom możliwość stworzenia ich własnej historii opartej o wyjątkowe krawiectwo marki Levi's - para szytych na zamówienie spodni, zaprojektowanych i wykonanych przez głównego krawca marki, idealnie dopasowanych i odpowiadających unikalnemu stylowi każdego z klientów. Istnieje możliwość wybrania pożądanego kroju spodni, rodzaju i koloru dżinsu oraz spersonalizowania wykończenia i detali dżinsów.

 

 

 

Do wyboru są:

"    krój: średni, podniesiony lub niski stan oraz każdy rodzaj nogawek, w tym proste, zwężane i skinny
"    materiał: pięć rodzajów i kolorów dżinsu, wyprodukowanego w specjalnie wybranych fabrykach na całym świecie
"    detale: 20 różnych kolorów szwów, 12 skórzanych łat i 7 rodzajów guzików oraz kolorów nici.

 

 

- "Idea kryjąca się za Lot No. 1 powstała z inspiracji naszymi usługami przeróbkowymi w Londynie, Nowym Jorku i San Francisco. Dostrzegliśmy, że nasi stali klienci pragną stworzyć coś wyjątkowego i dopasowanego do ich własnego stylu. Dla miłośników dżinsu, pragnących dobrze dopasowanych i spersonalizowanych spodni, Lot No. 1 daje możliwość uczestniczenia w kreatywnym procesie projektowania i tworzenia dżinsów" - powiedział Richard Hurren, Managing Director Levi Strauss & Co. UK & Ireland.

 

 

Historia kryjąca się za nazwą Lot No. 1

- "W Levi Strauss & Co. dopisywaliśmy do naszych ubrań numery 'Lot' od 1890 roku, aby łatwo identyfikować rodzaj produktu. Levi's 501, pierwszy model dżinsów na świecie, to najbardziej znany ze wszystkich numerów. Levi's "dżinsy na zamówienie" to najbardziej wyszukany sposób na wyrażenie siebie poprzez nasze produkty, dlatego usługa została nazwana Lot No. 1."

 

 

Dżinsy Levi's Lot No. 1 to celebracja bezkonkurencyjnego dziedzictwa krawieckiego marki i know-how w tradycyjnym szyciu dżinsów. Każda para spodni jest ręcznie robiona w sercu Londynu głównego krawca marki Levi's, a później doręczana w oryginalnej, ręcznie wykonanej paczce. Dżinsy Lot No. 1 wykonywane są na zamówienie, czas realizacji wynosi od 5 do 6 tygodni i kosztują 500 funtów za parę. Oprócz usług Lot No. 1, sklep Levi's przy Regent Street w Londynie w dalszym ciągu oferuje szereg innych usług krawieckich.

 

 

Elizabeth Radcliffe Master Tailor

Elizabeth Radcliffe dołączyła do zespołu marki Levi's we wrześniu 2013 roku jako główny krawiec we flagowym sklepie Levi's przy Regent Street w Londynie. Jej zadanie to przede wszystkim koordynacja usług na zamówienie Levi's Lot 1, oferujących klientom możliwość stworzenia ich własnej pary ręcznie robionych dżinsów.

 

 

Radcliffe jest odpowiedzialna za wszystkie etapy kreatywnego procesu Lot 1, począwszy od wstępnych konsultacji dotyczących projektu, aż po ręcznie robione wykończenie. Współpracując z klientami, jest w stanie tworzyć doskonale dopasowane spodnie, które podkreślają personalny styl miłośników dżinsów Levi's.

 

 

Swoją pasję do krawieckiego rzemiosła rozwijała od początku kariery, kiedy jako praktykantka pracowała na słynnej brytyjskiej Savile Row. Jej rola w marce Levi's będzie łączyła zmysł kreatywny z doświadczeniem w precyzyjnym krawiectwie. Posiada ponad ośmioletnie doświadczenie jako krawiec - ostatnio zarządzała własną marką, Elizabeth Radcliffe Bespoke, gdzie tworzyła ręcznie robione garnitury. Elizabeth Radcliffe z wyróżnieniem ukończyła studia na kierunku architektura na Uniwersytecie Cambridge, posiada również dyplom z krawiectwa zdobyty w London College of Fashion.

 

 

Nowe usługi Lot No. 1, które po raz pierwszy w Europie zostały zaprezentowane w Londynie, były następstwem wielkiego sukcesu szycia dżinsów na zamówienie w sklepie marki w Nowym Jorku i flagowym sklepie przy Market Street w San Francisco. Dżinsy Levi's Lot No. 1 będą dostępne od początku grudnia w Levi's London flagship store 174-176 Regent Street, London W1R 5DF.

 

 

O marce Levi's

Marka Levi's jest wyrazem klasycznego amerykańskiego stylu i wygody. Odkąd zostały wynalezione przez Levi Strauss & Co. w 1873 roku, dżinsy marki Levi's stały się najbardziej rozpoznawalnymi i kopiowanymi ubraniami na świecie - pobudzając wyobraźnię i lojalność klientów do marki przez pokolenia. Dzisiaj portfolio marki wzbogacane jest dzięki duchowi innowacyjności, który nie ma sobie równych w branży odzieżowej. Asortyment wiodącej dżinsowej odzieży i dodatków jest dostępny w ponad 110 krajach, co pozwala indywidualnym klientom na całym świecie wyrażać swój wyjątkowy styl poprzez ubrania marki.

 

 

 

 

 

 

Levi's
500 £
Tagi: