Limitowana kolekcja Rock Royalty Clarks Orginals

13.03.2012 16:25

Clarks Originals Desert Boots robią furorę z jednej tylko przyczyny - są prawdziwymi ikonami brytyjskiego stylu i każdy pragnie je mieć. Niezmieniony nawet o cal od 1949 roku, Desert Boot jest precedensem w swojej kategorii. Bez względu na zmieniające się trendy, nadal pozostaje w czołówce najbardziej pożądanych butów.

 

Clarks Desert Boot Union Jack

 

Inspirowany klasycznym Desert Boot, Jink pojawił się na rynku po raz pierwszy w 1983 roku. Podlegający nieustannym zmianom, a jednak tak bardzo klasyczny, zyskał uznanie na całym świecie. Seria Clarks Originals odpowiada na potrzeby indywidualistów i ludzi szukających własnego stylu. Limitowane modele z linii Rock Royalty nawiązują do najświetniejszego okresu w dziejach muzyki. Kolekcja Rock Royalty łączy w sobie wyrafinowanie dziedzictwa starej szkoły z współczesną kulturą.

 

Clarks Desert Boot Glamrock

 

Zanurzając się w magię tajemniczej psychodeli, podążając w kierunku blasku i przepychu, pamiętniając cztery przełomowe momenty w historii muzyki, Clarks wprowadza na rynek modele jedyne w swoim rodzaju - zaktualizowaną wersję modelu Desert Boot.

 

Clarks Desert Boot Hainsworth

 

W tej kolekcji brytyjski rock and roll reprezentowany jest przez marki, takie jak Union Jack i Hainsworth, i ich unikatową czerwień. Kryształy Swarovskiego nadają blasku i uroku, podczas gdy tradycyjna biało-czarna krata Punk&Ska, nadaje nieodpartego uroku i klasy. Zestaw idealny dla osób podążających za najnowszymi trendami.

 

Clarks Desert Boot Special


Przy zakupie modeli Union Jack, Hainsworth, Glamrock i Special, klienci Clarks otrzymają w prezencie koszulkę, wzorem dopasowaną do każdego modelu. Marka zaprasza do salonów w Galerii Mokotów i Złotych Tarasach w Warszawie, Galerii Bałtyckiej w Gdańsku oraz w Galerii Krakowskiej w Krakowie.

 

 

Promocja trwa od 1 marca do wyczerpania zapasów, nie łączy się z innymi promocjami i dotyczy wymienionych wyżej czterech wybranych sklepów IFS.

 

 

 

 

Clarks
589 PLN