Lof Ju - światowe trendy w modzie, także dla najmłodszych

04.10.2012 16:35

Coraz więcej znanych marek projektuje kolekcje dla najmłodszych odbiegające od tradycyjnego przekonania i postrzegania mody dziecięcej. Kolekcje dla dzieci, nawet tych jeszcze całkiem małych, są coraz częściej inspirowane światową modą, aktualnymi trendami w kroju, kolorze i fakturze.

 

 

Małe ubranka nie powinny być jednak pozbawione tej wyjątkowej i typowej dla dziecięcych strojów - lekkości, swobody i wygody. Jeśli lubisz, gdy Twoje dziecko wygląda równie modnie, co Ty, nie będziesz mieć w sezonie jesienno-zimowym żadnych problemów z doborem strojów.

 

 

Marka Lof Ju proponuje ubrania w modnych aktualnie kolorach, wzorach i fakturach, w których Twoje dziecko będzie wyglądało elegancko i stylowo. Jesienno-zimowa kolekcja jest propozycją dla wszystkich rodziców, którzy chcą swoje dzieci ubrać ze smakiem, od małego wyrabiając im dobry gust i zamiłowanie do elegancji, a zarazem podążających za wielką modą.

 

 

Burgund i kobalt, mocne kwiatowe wzory i wyraziste motywy to absolutny hit nadchodzącej jesieni. Na te trendy postawiła także marka Lof Ju. W kolekcji możemy znaleźć najmodniejszy w sezonie kobaltowy płaszczyk oraz żakardową spódnicę o tej samej barwie z mocno zaakcentowaną fakturą. Idealnym uzupełnieniem do tych jednolitych ubrań będą koszule i bluzki delikatne w dotyku, za to w dominujących motywach, przypominające serwetkowe hafty i tapicerskie wzory.

 

 

Materiały, jakie zostały użyte do uszycia kolekcji, są w całości naturalne, to bawełna, wełna i żakard. Wybór naturalnych tkanin oraz staranność wykonania, najmodniejsze w tym sezonie wzornictwo i kolorystyka nadają tej kolekcji bardzo wyjściowy i elegancki charakter. Co ważne, ubrania zostały tak zaprojektowane, aby dzieci nie tylko wyglądały stylowo, ale przede wszystkim, by czuły się w nich wygodnie.

 

 

Lof Ju nie tylko projektuje piękne i stylowe stroje, ale wychodzi także z propozycją dla wszystkich, którzy mają indywidualne pomysły na ubrania dla swoich dzieci. Dla wszystkich, którzy szukają ubrań na wyjątkowe rodzinne okazje, Lof Ju proponuje realizację specjalnych zamówień dostosowanych w 100 procentach do indywidualnych potrzeb. Można zamówić sukienki, spodnie, płaszcze, stroje wieczorowe idealnie uszyte na wymiar naszego dziecka.

 

 

Przystępne ceny ubranek (T-shirt około 60 zł, koszulki z długim rękawem od 80 zł do 150 zł, spodnie około 170 zł, płaszcze około 300 zł) i oryginalność marki Lof Ju, powodują że rośnie liczba mam, które sięgają po przygotowane przez nią propozycje.

 

 

 

 

Lof Ju
od 60 PLN