Lookbook Reserved Men Summer 2013

17.07.2013 10:56

Lookbook Reserved Men Summer 2013. Preppy Fun - najmodniejszy styl Preppy, połączenie klasycznej mody męskiej i stylu American College. Cali Vibes - letnia, pełna soczystych kolorów kolekcja. Summer Sartorial - letni zestaw do biura i na oficjalne okazje.

 

 

Reserved Men Summer 2013 - Preppy Fun

 

Preppy Fun

Głównym motywem tego trendu jest najmodniejszy w tym sezonie styl Preppy, który jest połączeniem klasycznej mody męskiej oraz stylu American College. W kolekcji pojawiają się również motywy marynistyczne, jak nadruki, paski, detale i patterny. Preppy Fun to wygodny, niezobowiązujący look, w którym modę traktuje się z przymrużeniem oka.

 

Reserved Men Summer 2013 - Preppy Fun

Reserved Men Summer 2013 - Cali Vibes

Cali Vibes

Letnia, pełna soczystych kolorów kolekcja, w której bez ograniczeń można łączyć ze sobą poszczególne części garderoby. W kolekcji znajdziemy m.in. koszule w hawajskie nadruki, dzianinowe szorty oraz efekt cieniowania koloru, czy surferskie nadruki na koszulkach, jako jedne z głównych motywów tego trendu.

 

Reserved Men Summer 2013 - Cali Vibes

 

Summer Sartorial

Trend ten to przede wszystkich propozycja letniego zestawu do biura oraz na bardziej oficjalne okazje. Koszule w delikatnych kolorach z ciekawymi detalami, jak kolorowa plisa, czy wypustki idealnie sprawdzą się również bez krawata. Letnie szorty w kant, to propozycja na gorące, letnie dni. Na wieczór proponujemy tonalne zestawianie kolorów, np. modnego w tym sezonie granatu z intensywnym niebieskim.

 

Reserved Men Summer 2013 - Summer Sartorial

 

Reserved to marka modowa, której kolekcje dostępne są w 11 europejskich krajach. Oferujemy nowoczesne projekty inspirowane modą ze światowych wybiegów. Zarówno odważne propozycje naszych projektantów jak i ubrania z linii na co dzień, od lat cieszą się popularnością i zaufaniem. Wszystkie ubrania szyte są z materiałów wysokiej jakości w linii damskiej i męskiej.

 

Reserved Men Summer 2013 - Summer Sartorial

 

 

 

 

Reserved