Maksymalny komfort i doskonała jakość - męskie sandały Clarks

19.07.2010 11:35

W swoich letnich propozycjach dla panów Clarks przygotował dwie linie męskich sandałów. W obu dominuje sportowy styl połączony z organiczną linią.

 

 

Wyjątkowa lekka podeszwa i wysokiej jakości delikatne skóry zwiększają komfort noszenia, a różnorodność kolekcji sprawi, że każdy mężczyzna znajdzie w niej odpowiedni dla siebie model w zależności od potrzeb. 

 

Linia Wild to dość mocno zabudowane modele (jak np. Wild Vibe), których opływowe kształty idealnie dopasowują się do stopy, a bezszwowe, delikatne wnętrze zapewnia maksymalną wygodę. Doskonale sprawdzą się w mieście lub podczas długich wakacyjnych wędrówek.

 

 

Druga z  prezentowanych linii Veiri to klasyczne, eleganckie sandały zapinane na klamrę w okolicach kostki oraz modele wsuwane. Na szczególną uwagę zasługują tutaj odświeżone rzymianki Veiri Form i Veiri Dress, czy proste klapki Veiri Style wykonane z bardzo miękkiej skóry.

 

 

Wszystkie modele uszyte zostały z naturalnych skór, w wielu jej odcieniach - od jasnych beży i brązów po czerń. Idealne na upalne letnie dni, świetnie skomponują się ze stylowymi szortami lub lnianymi spodniami w żeglarskim stylu.

 

 

 

 

Clarks
264 - 303 PLN