Max Clan kolekcja włoskiego obuwia

25.03.2009 18:32

Dbamy o nie, zakrywamy je, kochamy lub wstydzimy się ich… Dla wielu kobiet są prawdziwą pasją, a dla innych wręcz obsesją... Stopy! Zmieniamy kolor włosów, rozmiar garderoby, nawet ciężar ciała, a stopy wciąż te same… A buty? Zobacz nową kolekcję wiosenną obuwia włoskiego Max Clan.

 

buty włoskie

Marilyn Monroe powiedziała "są najlepszymi przyjaciółkami kobiet". Są kultem dla wielu kobiet ale też i mężczyzn, jednym słowem emblematem każdej fashion victim. Buty w tym samym stopniu co stopy, czasami działają na niektórych jak fetysz, są najbardziej erotycznym "obiektem" kultu.

buty włoskie

buty włoskie

Ta teoria jest obecna też w kinie i sztuce. W wielu filmac Quentina Tarantino widać zamiłowanie tego reżysera do do kobiecych stóp.  Tarantino potwierdza to w wielu wywiadach. Ale wystarczy obejrzeć "Grindhouse", "Kill Bill", "Pulp fiction", czy "Jackie Brown", aby zobaczyć jak ważną rolę odgrywają w tych filmach kobiece stopy i buty.

buty włoskie


W operach włoskiego artysty Franco Saudelli, wręcz namacalna jest miłość do damskich stóp. A co oznacza słowo fetyszyzm? Nic innego jak miłość do detali!

buty włoskie
 
Marzeniem każdej kobiety jest szafa pełna butów, czasami zdolne jesteśmy odjąć sobie chleb od ust, ale te czerwone buty od… musimy mieć!
Kto ogląda serie "Seks w wielkim mieście" świetnie rozumie bohaterkę Carrie Bradshaw, która wszczepiła w nas pasje do akcesoriów takich jak buty i torebki.

buty włoskie

- Z winy tej samej "dzikiej i nieokiełznamej miłości" do butów postanowiłam wykreować własną linie Max Clan, którą tworzę wraz z wami - kobietami, których nieustannie się pytam, – co wam się podoba? Co chciałybyście widzieć we własnej szafie, a nie możecie znaleźć w sklepach - mówi o swojej pasji właścicelka firmy Max Clan, Katarzyna Żurakowska.

buty włoskie
 
I właśnie dla wszystkich kobiet zakochanych w pięknych butach, nową wiosenną kolekcję zaprezentowała włoska firma Max Clan. Kolekcja ta jest nie tylko ładna, ale kusząca i elegancka. Obcasy podkreślają pięknie sylwetkę kobiety podczas wiosennych spacerów.

buty włoskie

Dominuje fiolet i kolor miodu, beż, pastelowy pomarańcz oraz biel. Hitem kolekcji stanie się zapewne model Beta o wysokim, lekko zakrzywionym obcasie.

buty włoskie

 

Max Clan