Mężczyzna w stylu Levi's - zwężana nogawka w Levi's Taper na jesień 2012

24.09.2012 12:31

W 1964 roku, marka Levi's wprowadzając do swojej kolekcji pierwsze wąskie spodnie dla mężczyzn - bardzo dopasowany model 351, zapoczątkowała nową erę w temacie męskich dżinsów. Pół wieku później, Levi's na nowo odkrywa ten unikalny krój. Tej jesieni swoją premierę ma lina 520, charakteryzująca się zwężanym krojem nogawki.

 

 

Nieco szersze w pasie, o obniżonej linii tali, zwężające się ku dołowi dżinsy z linii 520 są najdoskonalszym i najbardziej aktualnym uzupełnieniem kultowego, denimowego portfolio marki Levi's.

 

 

Skupiając się na idealnym dopasowaniu i kroju, jesienna linia Levi's Taper ze zwężaną nogawką zawiera dwa nowe modele: 508 Regular Taper oraz 562 Loose Taper. Z myślą o miłośnikach krojów total slim linia 520 została także poszerzona o nowy model 520 Extreme Taper. Nowy męski look, jaki Levi's proponuje na nadchodzącą jesień opiera się na detalach i perfekcyjnym kroju. Trzy modele dżinsów ze zwężoną nogawką to propozycje Levi's dla mężczyzn ceniących sobie świeży, nonszalancki wygląd i innowacyjny styl.

 

Levi's Extreme Taper 520

 

Kolekcja Levi's Taper na jesień 2012 zawiera:

520 Extreme Taper
Celowo poszerzona talia, by nosić dżinsy nieco niżej, na biodrach. Górna część luźniejsza, zwęża się w nogawce ku dołowi. Model 520 Extreme Taper dostępny jest w wersji z klasycznego denimu, bawełny typu "twill" oraz khaki, także w wersji Levi's Sta-Prest.

 

Levi's Regular Taper 508

 

508 Regular Taper
Lekko opadające na biodrach są absolutnym hitem "slim fit" od talii aż po dolną część nogawek. Ani zbyt luźny w talii, ani zbyt wąski w nogawkach, nowy model 508 Regular Taper to kwintesencja kroju ze zwężoną nogawką. Dostępne w klasycznej wersji z denimu, bawełny typu "twill" i khaki.

 

Levi's Regular Taper 508

 

562 Loose Taper
Luźne poniżej talii, o nieco opuszczonym kroju, delikatnie opadają na biodrach i lekko zwężają się ku dołowi. Model 562 Loose Taper będzie dostępny w szerokiej gamie denimu.

 

 

Marka Levi's stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi's stały się najbardziej rozpoznawalnymi, a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi's dalej rozwija swojego niepohamowanego, pionierskiego i innowacyjnego ducha. Wybór odzieży denimowej i akcesoriów Levi's, dostępny w więcej niż 110 krajach, pozwala ludziom na całym święcie wyrazić ich osobisty styl.

 

 

 

 

Levi's