Miasteczko South Park w CROPP-ie

24.04.2012 14:01

Mieszkańcy kultowego miasteczka South Park i bohaterowie jednej z najbardziej kontrowersyjnych amerykańskich kreskówek, właśnie pojawili się w całej Polsce - na T-shirtach w specjalnej kolekcji marki CROPP.

 

 

Stan, Kyle, Cartman i Kenny wskoczyli w niezłym stylu na białe, szare, czarne i czerwone koszulki i tank topy w kolekcji damskiej i męskiej CROPP-a. Duże, kolorowe nadruki z podobiznami nigdy nie dorastającej czwórki niesfornych dziewięciolatków z miasteczka South Park okraszają nie do końca cenzuralne hasła, dobrze znane wszystkim fanom serialu.

 

 

South Park to emitowany od 1997 roku serial animowany dla dorosłych, znany z tego, że jego bohaterzy nie przebierają w słowach, a scenarzyści - Trey Parker i Matt Stone - wciąż wzbudzają kontrowersje, w szyderczy sposób komentując aktualne wydarzenia związane z polityką, show biznesem czy religią. W South Parku nie ma tematów tabu, a wydarzeniom towarzyszy często zupełnie niewybredny humor, który jednak od lat niezmiennie przyciąga przed telewizory rzesze widzów.

 

 

Tym samym serial idealnie wpisuje się w niesforny charakter marki CROPP, której nie straszna szydera, ani przekleństwa, ale i zakamuflowany wśród żartów morał, który wbrew pozorom pojawia się w każdym odcinku Miasteczka South Park. Koszulki mają szansę stać się prawdziwie kultową częścią garderoby ich posiadaczy, czyli ludzi, którzy mają spore poczucie humoru i - ma się rozumieć - są oddanymi fanami South Parku.

 

 

Specjalna kolekcja z bohaterami Miasteczka South Park dostępna jest już w salonach CROPP w całej Polsce. Cena koszulki damskiej to 39,99 zł, a męskiej 49,99 zł.

 

 

 

 

CROPP
39,99 i 49,99 PLN